Na żywo chcielibyśmy poznać...

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 października 2012 16:42
Coś czuję, że w końcu któraś zorganizuje "ogólnonickowe" spotkanie z najpopularniejszymi użytkownikami i zrobimy "wieczorek zapoznawczy" z autografami i zdjęciami 😁
Krupnik, madmaddie, aga020596 to miłe dziewczyny, też chciałabym was poznać 🙂  Na pewno jeszcze Ikarine, Kaprioleczkę, JARĘ, Ciep1enie, ChingisChan, pippi, flygirl i dużo innych osób
Ja bym bardzo chętnie poznała Krupnik, Alabamkę, madmaddie, flygirl, niemiłka, fin...
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
04 października 2012 20:59
Jak bym chciala policzyc osoby, ktore poznalam dzieki forum, to juz chyba w dziesiatki bedzie 😉 I czasami faktycznie jest tak, ze widzisz kogos po raz pierwszy, a w glowie masz dziesiatki historii, zdarzen, obrazkow z nia zwiazanych. Albo poznajesz kogos w realu, a ten ktos wie o Tobie mase rzeczy (chociaz go ni w zab nie kojarzysz). Smiesznie tak 😉

W tej chwili na szybko do glowy mi przychodzi, ze poznalabym Julie - bo jak sie okazuje mieszkamy na tej samej ulicy 😉 Plus paczke dziewczyn z dzieciowego 😉
Bardzo chetnie poznałbym Julie i Perszerona, Dzionke, Lostak, Fantazje, Milusie, Ekuss, Tomka_J, Katije, jkobusa, ikarine, Tanie, Dworcike, Ktos i wrotka, Alabamke, pokemon, Dodofon, Ponie, Lagune, BASZNIE, tunride,  quantanamere, Busch, Anke......dużo tego i jeszcze pewnie więcej 🙂

jeśli przekręciłem jakiś nick to przepraszam
Ja bym bardzo chętnie poznałabym madmaddie, niemiłka, Alabamkę, fin, nopebow i generalnie te wszystkie małolaty, które były od początku utworzenia kącika małolata. 😉 Generalnie z racji miejsca zamieszkania czuję się trochę odcięta od reszty voltowiczów i bardzo bym chciała jakoś poznać jak najwięcej, ale mam takie lęki, że przez to, że jestem trochę szczypiorowata to bałabym się większości. Że jestem za mało 'kompetentna'. 😁
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
04 października 2012 21:08
Zdecydowanie, pierwsza myśl to: Sierra. Ostatnio nawet myślałam o tym nie siedząc na forum i myślę sobie, że to musi być na prawdę świetna osoba.
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 października 2012 21:12
Cierp1enie znam, Myszę i chyba na tym się kończą co aktywniejsi re-voltowicze... o Cień na śniegu nie będę nawet wspominać (-;
poznać osobiście na pewno chciałabym: niemiłek, madmaddie, Alabamka, idaczerwcowa, Ktoś, CzarownicaSa, Hermes, ChingisChan, Arroch, fin (kurczę, chyba nawet była w Jaroszówce i nie wiedziałam, że to ona!), Krupnik, flygirl, Pursat, MsCarmen, Wawrek, nopebow, maiiaF, Heval, m.indira, armara, mtl, Julie, tunrida, crazy i całą masę innych, o których teraz nie pamiętam.
zastanawiam się, czy nie założyć równoległego wątku "kogo z re-voltowiczów w życiu nie chcielibyście spotkać?", myślę że mój nick pojawiałby się tam w co drugim poście  😁
Albo kogo wolelibyście nie poznawać, a poznaliście 😀
ja Ciebie nine też bym chciała poznać :kwiatek: 🙂 już nie raz "prawie" się udało 😉
Kurcze, tyle osob mnie wymienilo  😡 to byla chyba jedna z najbardziej pozytywnie nastrajajacych rzeczy, ktore mnie spotkaly tutaj na forum (a bylo ich kilka  😉) Dziekuje wszystkim za mile slowa, bardzo milo jest sie dowiedziec o sobie tyle pozytywnych rzeczy  😀

Ja z forum to osobiscie znam niestety tylko 3 osoby - kamykokrowke ktora jest na prawde fajna osoba i szkoda, ze sie wiecej nie udziela, Kejse (raczej bardziej z widzenia) i Isabelle, ktora mi kilka razy mignela w stajni i nawet ja pare razy na koniu widzialam, ale dawno to bylo, a ja wtedy zabiegana bylam sesja, pisaniem licencjatu, praca na 2 etaty i jezdzeniem 3 koni rozsianych po calym wojewodztwie lodzkim, wiec nie mialysmy niestety okazji, zeby tak porzadnie porozmawiac  🤣

Zdarzalo mi sie rozmawiac na pw/gg/facebooku z: Ponia ktora byla pierwsza osoba, ktora do mnie skrobnela z rv i ktora na prawde mnie wowczas podbudowala, halo, ktorej jestem dozgonnie wdzieczna, gdyz zawsze jej pw bardzo mi sie przydawaly w roznych sprawach i wiele, wiele razy mi pomogly, derby lotnaa CobrinhaA mtl dzielily sie ze mna troskami emigracyjnego zycia, przy czym lotnaa uwazam za swoja matke chrzestna, jesli chodzi o zycie za granica, gdyz to ona pomogla mi w wielu sprawach, gdy na poczatku wyjezdzalam. Nie wolno mi zapomniec o Madmaddie, ktora zadzialala jak balsam dla duszy, gdy tego potrzebowalam, jej pw bardzo mi poprawily humor, kiedy mialam strasznego dola 😉

A kogo bym chciala spotkac? Tyle jest tutaj osob, o ktorych myslalam "jejku, szkoda, ze nie mozna przejsc na druga strone ekranu i pogadac". Jest ich tak wiele, ze wole nie wymieniac, gdyz na pewno o kims zapomne. Z pewnoscia chetnie widzialabym osoby, ktore mnie wymienily, jesli chodzi o kujke, to nawet smieszna sprawa wyszla, bo nie tak dawno temu (wczoraj? przedwczoraj?) przegladalam jakies stare posty i pomyslalam, ze my to wyjatkowo na identycznych falach nadajemy 😉 A cale zycie mi sie wydawalo, ze jestem osoba specyficzna, inna, ze wielu ludziom ciezko sie ze mna dogadac... a tu prosze 😉
Bardzo chciałabym poznać Quantę, która imponuje mi tym, do czego doszła w jeździectwie; Busch, bo ma ciekawe spojrzenie na świat; Strzygę, bo chciałabym nauczyć się od niej wyrażania bez oporów własnego zdania; Dworcikę, bo wydaje się bardzo miłą i ciepłą osobą; Burzę, która wiele razy mi pomagała i wspierała pocieszającymi wiadomościami; Sierrę, bo uwielbiam jej styl pisania i zgadzam się z wieloma jej poglądami, a od jej postów bije spokój i opanowanie; Dzionkę, bo jest niesamowicie pozytywną osobą, a od niedawna też moją sąsiadką; Ikarinę, bo ma w sobie dużo jakiejś takiej życiowej mądrości, a jej posty są przemyślane i trafne; Kujkę, która jest tak zakręcona na punkcie orientu, że wszystkich tym zaraża; Averis, nawet nie wiem dlaczego, może ze względu na wyjątkową oryginalność jej charakteru, co czyni ją osobą w moich oczach (pozytywnie) specyficzną, niezastąpioną; Pauli, bo ciągle wydaje mi się, że udałoby nam się dogadać; Vanilkę, bo jest pierwszą osobą z moich okolic, która odważnie wyraża swoje opinie na temat lubelskiego światka jeździeckiego; feno, która tak mocno jak ja kocha Gdańsk, będąc kilkadziesiąt(/kilkaset) kilometrów dalej... I chciałabym zobaczyć dom i pooglądać wspaniałe prace sznurki 😡 Generalnie jest mnóstwo takich osób, nie umiem wymienić wszystkoch, ale moja lista jest dużo dłuższa. A znajomości zawartych przez forum już nie liczę, bardzo tego dużo 🙂

Małolaty, my miałyśmy się spotkać w październiku, trzeba coś z tym zrobić. Mam miejsce na przenocowanie 3 osób 😉
fin mówisz? 😎 To kiedy?
grzesiek.1993, nine, Dworcika, ciekawe, ze wy tez mi na mysl przyszliscie 🙂
wiekszosc wroclawskich formuowiczow znam. ale nie tylko wroclawskich 😀 czesto sa to super znajomosci- luzne, ale mega pozytywne.
zaobserowowalam, ze kiedy poznaje osoby, z ktorymi utrzymuje wirtualny kontakt, nieco wiecej niz forumowy, jest tak, jakbysmy sie znaly od lat. tak mialam z JARA, z Tania, jeszcze paroma osobami.
i wiem, ze byloby tak z julie, averis, klami i reszta osob, z ktorymi czesto rozmawiam prywatnie, jest ich troche, wymienic ciezko. ale wszystkim bardzo dziekuje, ze sa. bo bardzo czesto okazuje sie, ze jestescie mi blizsi, niz realne osoby stojace obok mnie :kwiatek:
Dopisuję do listy jeszcze BASZNIĘ, bo zwyczajnie sprawia tak sympatyczne wrażenie, że aż by się chciało wpaść do Krzywej Stajni i zobaczyć tego 'biednego kuca' 😉
Grześka.1993, żeby zobaczyć na żywo cóż to wyrosło ;-)
I Ygę! Obiecała kiedyś, że wypijemy razem Pana Tadeusza 😁

W zasadzie co chwilę w jakimś wątku trafiam na ludzi, z którymi chętnie bym się spotkała, ale wymienienie wszystkich jednym tchem takie proste nie jest.
Sporo osób już poznałam z volty, sporo bym chciała poznać 🙂 Wymienić będzie ciężko, ale wypiszę kilka osób, z którymi baaardzo chciałabym się poznać 🙂

Presja, Alabamka, Galop, Zairka, Darolga, Ktoś, CzarownicaSa, Laguna, Anka, Basznia, Pokemon, Jolaa 🙂, Precelek, Nigna, Katija, Juliadna, akzzi, Notarialna, A, ChemiK, sasqasch, skraweknieba.

z męskiego grona
wawrek, ogurek, funio

Ogólnie to wszystkie dziewczyny z dzieciowego i końskiej rewii (walniętych na punkcie czapraków jak ja sama :hihi🙂 🙂
he, he chyba ławteiej i krocej byłoby mi wymienic kogo nie chciałabym poznać.
Znam już wiele fajnych osob z forum ale marzy mi sie poznac Berę, Dodofon, Tunrindę, Tanie ,Katiję .
Albo kogo wolelibyście nie poznawać, a poznaliście 😀

Ja Katiji- bo teraz tęsknię za nią. Jako ten pies.
kujka   new better life mode: on
05 października 2012 10:10
Dzionka, Facella, no to do dziela :P

ikarina, bobrze  :kwiatek:

To i ja dopisze sie w kolejke do Katiji. I Tunride tez bym chciala poznac. Bo czesto ich posty wyrazaja dokladnie to co sama chicalabym napisac, a nie wiem jak. Albo nie pisze, bo nie chce mi sie uzerac ze stadem harpi. A im sie chce, czego zupelnie nie rozumiem, ale czuje szacun  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 października 2012 10:29
Jeśli ktoś z was chce poznać Kaśkę tzn Katiję to na pw podaje adres, na który należy wysłać podanie i 3 zdjęcia (w tym jedno nagie) oraz numer konta, na które należy wpłacić wpisowe w kwocie 150zł (w razie negatywnego rozpatrzenia prośby wpisowe przepada).


edit:
Swoją drogą nie pomyślałabym, że ktoś chciałby poznać mnie. Tą zgryźliwą, ponurą i zgorzkniałą Jarę.
JARA, ja bym się jeszze do Ceibie zapisała, ale obiecaj, że Buła też będzie 😉
Ojeeeej... jak miło  💘  😡
Hehehe, jaki kącik wzajemnej adoracji, ale kurde no... to jest naprawdę miłe!

Ja bym chciała wszystkich poznać, ale tak od razu to przychodzi mi do głowy tunrida, Tania i katija...

<edit> A kogo znam napisałam tu: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,47505.120.html
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 października 2012 11:24
Julie o tym kogo poznałaś wątek jest tu: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,47505.0.html


😉

edit:
Dworcika Buła jest moim nieodłącznym elementem.  Jara występuje z Bułą. O ile nie będziesz się Buły bać, bo Buła czasem robi wrrrrrrr do osób, które "bardzo by chciały, ale trochę się boją" 😉
JARA, hihi, a to czemu? Ja w końcu dotrę na jakieś spotkanie i się poznamy 😉. W sumie to aż dziwne, że się nie udało dotąd.

A z Katiją to jest tak, że w sumie nie dziwię się, że wszyscy ją chcą poznać - z nią się można pośmiać, pokłócić (czasem mocno o principia 😉) a potem wypić piwo / wódkę i jest normalnie pozytywna.
Ja bym chciała poznać tak wiele osób, że nie mas sensu wymieniać.  😉
Nie tylko tych, z którymi się zgadzam i z którymi dobrze mi się rozmawia i do których czuję sympatię.
Chciałabym poznać także te, które mnie ciekawią, inspirują, zastanawiają. Bo ja ogólnie lubię ludzi. I jestem ich ciekawa. Nawet wtedy, kiedy są z totalnie innej bajki.
Poznać, nie znaczy przecież kolegować się na co dzień.  😉
JARA, Racja. Zmieniłam 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 października 2012 11:30
epk, a Ty nie byłaś może na urodzinach Grześka w Ozorowicach ?

Poza tym z Katiją jest tak, że najpierw Cię nakarmi, potem Cię schla, a na końcu przewiezie autem. Katija to legenda, kto poznał ten wie  😍

I powiem brzydko i zajade lizustwem, ale prawdą jest to co napisała Tania, za Kaśką się tęskni. I za tym szeptaniem "ty, ty, a ty wiesz, ze to nie glupie..?"  😁
Osoby które chciała bym poznanać to  , Blischa ,BASZNIA ,ElaPe, Katija,Sankaritarina, Met ,Wawrek, CeraŁ , Wrotki i Ktoś , Nigna ,Faza ,Dzionka ,Jara ,armara ,Kujka,Isabelle,palemke, tunrida ,rtk,epk, pampera, Julie , jkobus ,Tania   dużo osób już znam  :kwiatek: 
jak juz tak cukierkowo jest:
Taniu, ja tez tesknie.  i wlasnie tu ci to napisze, nie na pw! wyznaje publicznie! 🙂
dziewczyny, bardzo mi milo, bylam pewna, ze myslicie, ze jestem cham i gbur 😉
tym bardziej milo, ze odzywaja sie wlasnie te osoby, ktore uwazam za swoja forumowa ekipe, ludzi, z ktorymi spotykalabym sie, gdyby byla taka mozliwosc.
kujka- ty jestes ciekawa osoba, z ciekawa wiedza. chetnie bym pogadala.
epki sie balam, a to tylko taki zlosnik na wierzchu, a w srodku dusza czlowiek.
a z jara to od poczatku bylo tak, ze sie znamy od lat.
jara- ty nie slodz, nie musisz, na herszcie jutro pojezdzisz no.
epk, jare poznasz u nas na hubertusie 😀
ja bym jeszcze chciala poznac depsey- bardzo madra osobe, o tak skrajnie roznych opiniach na wazne tematy, a jednak potrafiaca o nich dyskutowac i prowokujaca, nawet jesli nie do zmiany zdania, to przynajmniej do glebokich przemyslen. tak, bardzo bym chciala poznac dempsey :kwiatek:
depsey- bardzo madra osobe, o tak skrajnie roznych opiniach na wazne tematy, a jednak potrafiaca o nich dyskutowac i prowokujaca, nawet jesli nie do zmiany zdania, to przynajmniej do glebokich przemyslen. tak, bardzo bym chciala poznac dempsey :kwiatek:

Potwierdzam. I nadmieniam, że zauważyłam to już dawniej. Nie tylko podczas rozmowy o aborcji. I też chętnie bym ją poznała, niezależnie od tego, czy ona chciałaby poznać mnie.  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się