Sesja/Studia i t d ;)

Jak. Ja. Nienawidzę. Kartografii.
Brawa dla naszej prowadzącej, która przez cały semestr nie robiła prawie nic, a teraz się obudziła, że przecież trzeba cztery projekty zrobić.
Ponarzekałam sobie, wracam do dziubdziania w mapie.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 maja 2014 00:56
DeJotka, my z ekonometrii mieliśmy mieć na zaliczenie punkty z zadań robionych na ćwiczeniach, a na ostatnich zajęciach się obudził, że musi być kolokwium. Wszystko mi opadło.
Też pięknie...a był to chociaż przedmiot przydatny na Twoim kierunku?
Bo ja zupełnie nie pojmuję, po co mi na turystyce umiejętność przygotowywania map geologicznych...
O właśnie... Ktoś mi powie z "ekonomistów" albo ścisłych ludzi na forum jak zrobić analizę ekonomiczną firmy Swissmed? Kompletnie nie wiem jak się za to zabrać - nie chodziłam na zajęcia, miało nie być problemu z zaliczeniem to wywalił, żebym mu na mail taka analizę przesłała... Podejrzewam, że zaawansowane to nie musi być ale żebym wiedziała jak się za to chociaż zabrać...

Byłabym BARDZO BARDZO wdzięczna  :kwiatek:
finNawet jak teraz masz bałagan w głowie, to spokojnie. Na kolosie wszystko się przypomni.

Miałaś rację, na kolosie wszystko pamiętałam, a testy do zrobienia dała jedne z łatwiejszych. Była bardzo długa część testowa i trzy zadania obliczeniowe - z teorią jakoś dałam sobie radę, a jeżeli nie zrobiłam błędów rachunkowych, to powinno być dobrze 😀

Za to dzisiejszy dzień spędzę z bazami danych, bo w poniedziałek mam kolokwium końcowe. Oby tylko zaliczyć... 🙄

BlueHorse, robiliśmy na Finansach w tamtym semestrze analizę bilansu przedsiębiorstwa, czy chodzi o coś takiego? Nawet jedna z grup miała Swissmed, to mogę zagadać i poprosić o ten plik, jeśli jeszcze go nie skasowali 😉
fin generalnie nie wiem o co chodzi możliwe, ze gościu chce tylko cokolwiek, żeby mnie pomęczyć za to, ze nikt na jego wykłady nie chodzi... :/ Przedmiot jest na samo zaliczenie bez oceny :/ Jak to nie problem spróbować dorwać taki plik z analizą byłabym dozgonnie wdzięczna  :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 maja 2014 10:35
Zależy jakich konkretnie oczekuje, bo analiz jest duuużo, bo analizuje się różne rzeczy.

Ja zaraz siadam do rachunkowści zarządczej, bo we wtorek koło, a weekend mega zapracowany.
robakt   Liczy się jutro.
30 maja 2014 10:43
Coś mi się wydaje, że nie zaliczyłam w środę kolosa z chemii, więc czeka mnie poprawka w ten sam dzień co zerówka z matmy, szkoda.
Wczoraj wieczorem zrobiłam wszystko do mojego modelu 3D elementu zbiornika, dzisiaj mam nadzieję, że jak to posklejam, to będzie miało ręce i nogi, ale to dopiero wieczorem. Teraz siadam z e-trapezem do równań różniczkowych.
Witajcie!
Potrzebuję pomocy  🙇
Mam na zaliczenie (do jutra  :zemdlal🙂 wybrać i wykonać:

1. Wywiad z dyrektorem, kierownikiem wybranej placówki oświatowej lub organizacji
niekomercyjnej na temat stosowanych form promocji usług edukacyjnych i komunikacji
marketingowej (według opracowanego kwestionariusza)

2. Analiza form promocji usług edukacyjnych i komunikacji marketingowej wybranej placówki lub
organizacji niekomercyjnej (na podstawie danych dostępnych online)

3. Projekt promocji usług edukacyjnych i komunikacji marketingowej placówki oświatowej lub
organizacji niekomercyjnej .

Czy może ktoś robił coś z tych rzeczy, może w jakiś sposób pomóc, pokierować, wysłać gotowca( 😡 😉 ) ? Będę wdzięczna  :kwiatek:
Właśnie się dowiedziałam że mam w poniedziałek egzaminu z bioróznorodności roślin. Czadowo 😵
Zaliczyłam ustną fonetykę  😅
Za to przyszły tydzień wygląda masakrycznie: w poniedziałek pedagogika, dydaktyka i gramatyka pedagogiczna, we wtorek dwa kolokwia ze słówek + odmiana czasowników + prezentacje ustne, w czwartek historia literatury, w piątek gramatyka praktyczna....
Moja praca magisterska została dziś zatwierdzona  😅 😅
Za dwa tygodnie obrona i... KONIEC!
Aż mi dziwnie.....

faaajnie jest, hehehe  😀 💃 😜
co za niemoc 🙄 ... wczoraj nic nie ruszone, dziś odpoczynek, zaraz film. Ktoś widział moją motywację?
robakt   Liczy się jutro.
31 maja 2014 20:14
Rul widziałam jak uciekała razem z moją...
Uf, skończyłam jedną pracę, zaraz się biorę za następną. Przydałoby się jeszcze pouczyć na poniedziałkowe poprawy, wtorkow i środowe zaliczenia, czwartkowy egzamin...

Szukacie motywacji, a ja się pytam, gdzie jest czas? Przecież dopiero co był luty  🤔
galopada_   małoPolskie ;)
31 maja 2014 20:41
w poniedziałek mam zerówkę z patofizjologii, ale na razie nawet nie zerknęłam do zdjęć z wykładów (nie mówiąc o książkach) bo mam i odpowiednią średnią i obecność na wykładzie. Czyli wychodzi na to, że wejdę, usłyszę: gratuluję 5, do widzenia. Jeeezu ale nie mam motywacji żeby cokolwiek przeczytać  😵 Waśnie wróciłam z 10km biegania a wcześniej walnęłam jeszcze Ewkę Chodakowską i posprzątałam mieszkanie. Jednym słowem - sesja  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 maja 2014 20:41
Ja się od godziny zabieram za rachunkowość zarządczą =/
W poniedziałek zerówka z prawa gospodarczego. No to siedzę i dłubię w tych ustawach, ale polotu jakoś nie widzę  😁 Fajnie byłoby to pchnąć, bo za tydzień czeka mnie istne kombo egzaminacyjne  😕
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 maja 2014 23:07
mózg mi paruje. jeszcze jedno zadanie i daję sobie spokój na dziś.
pomoże ktoś z genetyki? Mam pytanie, główkuję nad tym od rana i nic 🤔wirek:
BARDZO proszę o pomoc! :kwiatek:
Mam nadzieję, że nie zakrawa o SPAM za bardzo 😉 Ale apropo sesji i studiów...
Przydało by mi sie jeszcze z 5 wypełnień ankiety nie ukrywam:
🤔trzałka:  http://www.interankiety.pl/interankieta/2c15f4a7944c88f1fc8d1dd62126b906.xml

A pisze to bo wiem, że oglądalność wątku spora szczególnie przez młodych siedzących podczas sesji przy biurku nad wymiarową ilość godzin to może znajdzie się ktoś kto cierpi na przewlekłe bóle kręgosłupa okolic L-S i korzystał kiedykolwiek z ćwiczeń ruchowych jakichkolwiek i ma 5 minut na wypełnienie ankiety  :kwiatek:

A tak po za tym, że nadwyrężam mocno Wasza życzliwość kochani:
fin dziękuje  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Mam jakaś odnośnie jak pertraktować z gościem bo generalnie skopiować nie skopiuje ale wezmę ten plik i będę negocjować wpis 😀 Mam nadzieję, że jakoś go ubłagam, żeby było z głowy 😉
Czy jest może tutaj ktoś z Warszawy/Piaseczna/okolic, kto jest na tyle cierpliwy, spokojny i opanowany, żeby spróbować przetoczyć do mojej głowy trochę wiedzy potrzebnej do zaliczenia wyjściówki z GENETYKI ??  😡
ja to nic, a nic, zupełnie  🤦
galopada_   małoPolskie ;)
02 czerwca 2014 13:46
No to mam pierwszy egzamin (z trzech) do przodu. Żegnam patofizjologię z 5  🏇
U mnie dalej zabawa.
Wyników egzaminu z przed 5(!) tygodni dalej brak. 🤔wirek: Brak rownież kontaktu z prowadzącą.  😵
Dzis miałam mieć egzamin z bioroznorodnosci. No wlasnie, miałam. Jak przyszliśmy na aulę, rozsiedlismy sie to pani doktor powiedziała ze dzis egzaminu nie bedzie, zaprosiła jakąś szyszke i bedzie wykład. Wszystko fajnie tylko... Wykłady skończyły sie 22.5.  😵
Gdybym wiedziała jak bedzie z tym egzaminem to bym sie przygotowała na kolosa z genetyki na jutro a tak bede go pisać za tydzien...
Po raz kolejny mogę napisać ze kocham sggw.
Przyszłam się wyżalić... właśnie wrociłam z zerówki z prawa gospodarczego, no porażka na całej linii 🙁 Nienawidzę testów wieokrotnego wyboru. Pod koniec zmieniałam ciągle odpowiedzi, bo wszystko mi pasowało  😵 Zaczynają mnie opuszczać siły, a to dopiero początek zabawy. Jak sobie pomyślę, że w poniedziałek mam się zmierzyć z prawem karnym to słabo się robi 😕 chyba zerezygnuję w ogólę ze snu.
galopada_   małoPolskie ;)
02 czerwca 2014 18:04
Carmen współczuję  🙁 ja właśnie dzisiejszą zerówką (a właściwie zwolnieniem) uciekłam przed testem wielokrotnego wyboru z punktami ujemnymi  😵
Mam jutro 3 kolokwia, żyć nie umierać.
W końcu ostatecznie rozprawiłam się z fonetyką niemiecką  😅
Tym sposobem mam już wszystko pozaliczane i mogę podejść do egzaminów  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 czerwca 2014 18:43
Ja jutro prezentuję projekt i mam koło z rachunkowości zarządczej. A jestem chora i umieram =/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się