Cavaliada Tour 2014/2015

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 lutego 2015 21:57
Ja nie rozumiem fenomenu Aresa, nie jestem w stanie pojąć jak taki koniczek może tak skakać 🤔wirek:. Świetnie się z treserem zgrali.
Nasze konie raczej wszystkie umięśnione, ale Ciastko to trochę taki hardcorowy koks 😁. Największe wrażenie moim zdaniem robi Ryżol zwłaszcza jak jest w formie.
Jak miło dorzucili ujeżdżenie w czwartek i piątek... Widać za mało biletów się sprzedało na te dni i trzeba zapchać miejsca jeszcze  😎
Jak miło dorzucili ujeżdżenie w czwartek i piątek... Widać za mało biletów się sprzedało na te dni i trzeba zapchać miejsca jeszcze  😎


W niedzielę też jest ujeżdżenie na koniec 🙂
Rzeczywiście  😵 tylko jak ja jadę to nie ma  😤
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
28 lutego 2015 10:29
Ja będę w piątek na Cavaliadzie w Warszawie. Zastanawiałam się między piątkiem a sobotą i ostatecznie wygrał piątek  😉 Bilety już mam kupione.
W sobotę za to wybieram się ja  😀iabeł:
Ja tez się wybieram, tym razem towarzysko, jest już plan imprezy ?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 lutego 2015 15:48
Tak czytam, że Lublin wypadł średnio. Ciekawe czy wyciągną wnioski I Warszawa wypadnie lepiej. Zobaczymy.
My jak co roku, karneciki i w każdym dniu będziemy  🙂
Aaaa będę w Warszawie całe 4 dni <3, jak ja kocham warszawską Cavaliadę 🙂  🏇
Czy na targach na Cavaliadzie jest na ogół taniej niż normalnie?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 lutego 2015 19:29
Pialotta raczej nie, ale w zeszłym roku np. sporo sklepów robiło promocje już od pierwszego dnia 😉
Ja będę w piątek,mam nadzieję,że uda mi się spotkać kogoś z volty. Jakiś znak rozpoznawczy? Będę wprawdzie nie w sektorze H a w E ale może....ja będę rozpoznawalna,bo syn na wózku dla niepełnosprawnych...chyba niewiele będzie takich osób.
My siedzimy w F
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
01 marca 2015 10:00
Też się pokażę na torwarze w tym roku, ale spowrotem w roli fotografa. W tym roku Teatru Konnego Kasi Cygler nie będzie, więc trza coś pofocić. W tym roku Ibrys ma wolne ode mnie ;D
Ja mam miejsce w sektorze I chociaż słyszałam, że i tak wiele osób siada gdzie chce..
Głupie pytanie zadam, ale zdam 😉

Jak ktoś otrzymuje akredytacje to wstęp ma za darmo? Czy trzeba i tak kupić bilet?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 marca 2015 15:22
Ja również będę z chabeciakami 😉
tak jak w Lublinie- obstawiam tyły 😉
Kasija akredytowani mają wstęp za darmo 🙂
[s]to jak z tymi wykładami i akademią jeździecką? jest coś, czy w tym roku porzucili ten pomysł? na stronie niestety brak informacji 🙁[/s]

edit: znalazłam na facebooku, podaję link dla zainteresowanych klik
mam pytanie, nie znalazłam na nie odpowiedzi :kwiatek:
otóż wybieram sie na cavaliade w czwartek, bilet normalny. czy można wchodzic i wychodzic z miejsca imprezy? np podczas przerwy wyjść i iść do Maca czy cos  😉
Niestety jak masz bilet jednodniowy a nie karnet nie można wyjść i wrócić.. 
xMonix, możesz sobie zamówić pizzę, ja tak robiłam. 😁
W tym roku w Lublinie można było wychodzić nawet z biletem jednodniowym, dawali opaski na rękę 😉
A ja mam takie pytanie do akredytacji. Bo widziałam, że miejsca są numerowane, a przy akredytacji numerówm siedzeń nie ma czyli teoretycznie media muszą stać cały czas? 😉
Czy to znaczy ze podczas cavaliady nie ma ŻADNYCH stoisk z jedzeniem/napojami?
Są, ale jest bardzo mały wybór i stosunkowo drogo 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
07 marca 2015 14:00
A mnie jednak na Cavaliadzie nie będzie  🙁 Wypadł mi nagły wyjazd za granicę.
TheWunia w tamtym roku, jak się akredytowani pytali o miejsca to mówiliśmy, żeby zajmowali te co wolne, tak samo było ze wszystkimi osobami, które miały zaproszenia nie bilety, jak w tym roku będzie to nie wiem 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się