Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Ja byłam, ale dość krótko, więc nie wiem, czy dam radę z czymś pomóc.🙂
Ja byłam po studiach, a potem z powrotem po pierwszej pracy, pytaj. Wyrejestrowałam się ponad 3 lata temu, ale nie sądzę, żeby w tej cudownej instytucji miało to znaczenie, nic się raczej nie zmieniło. 😂
Ja byłam, nawet mam za sobą zatrudnienie za pośrednictwem tej dziwacznej instytucji 😅
Ja byłam zarejestrowana chwile drabcio,

Mam pytanie- jak ktoś mnie ograniczy na messengerze to moje wiadomości będą od razu jako dostarczone ( to szare kółeczko) czy że niedostarczone (białe kółeczko) ?
Mam podejrzenia co do jednej osoby ale wiadomości zazwyczaj sa jako niedostarczone i zmieniają się na dostarczone .
Może ktoś wie jak to wygląda, ta osoba nie jest u mnie w znajomych więc nie jestem w stanie inaczej tego sprawdzić.
Sonika, - tak, jak Cię ograniczy to będą białe 😉
keirashara, oooo a ja byłam pewna że szare, że dostarczono ale nie odczytano
Nope, będziesz w spamie i dopóki ktoś nie odpisze to będzie jako białe. Przynajmniej jeszcze jakiś czas temu to tak działało.
keirashara, o dzięki
Czyli ta osoba mnie nie ograniczyła , po prostu olewa wiadomości 😂
Bywa i tak 😂 Choć znam osoby, które po prostu tak mają, że nie odczytują na bieżąco.
Na screenie ten górny znaczek - dostarczono, nie odczytano, ten dolny oznacza wiadomość wysłaną, ale nie dostarczoną. Czyli odbiorca nie ma internetu lub Cię ograniczył.
Screenshot_20240623_171020_Messenger.jpg Screenshot_20240623_171020_Messenger.jpg
keirashara, no rozumiem rozumiem
Byłam pewna że jak ktoś ograniczy to jest dostarczona bo te wiadomości docierają tylko odbiorca nie ma powiadomień i tego nie widzi.
Czy ma ktoś może konto na Amazonie i by mi chciał zamówić jedną rzecz? Wiem, że trochę dziwnie pytać w internetach w zasadzie obcych ludzi, ale chyba to nie jest zbyt popularna platforma do zakupów wśród moich znajomych.😅
flygirl, - ja mam amazona prime z darmowymi wysyłkami, pisz śmiało 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 czerwca 2024 20:48
flygirl, dawaj do mnie, mam prime
Pytałam bezskutecznie w innym wątku. Czy możecie polecić jakąś aplikację do jazdy w terenie, ale nie equilab?
trusia, ja mam sportractive
Nie pokazuje oczywiście gdzie kłus gdzie galop
Ale mi się przynajmniej nie gubi i jest jeździectwo do wyboru
trusia, ja używam sports tracker, ale tam też nie ma podziału na chody. To jest apka do wielu sportów i jednym z nich do wyboru jest jeździectwo.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
25 czerwca 2024 07:58
trusia, map my run
dzięki za podpowiedzi, zaraz zerknę.
Czy jest książka jest dostępna na Amazonie w formacie Kindle to da się ją jakimś cudem zgrać/pobrać na inny czytnik? Jest coś, co chciałabym przeczytać, ale albo format papierowy z wysyłką z USA, albo Kindle, a ja mam Inkbooka 😕 Może ktoś przerabiał temat, są szanse?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 czerwca 2024 22:59
keirashara, ja akurat mam kindla, ale konwertowałam epub do mobi. Są stronki do tego
madmaddie, - a zamawiałaś z amazona? Dostępna jest właśnie tylko na Amazonie i to chyba jakoś z automatu na Kindle wysyła, nie można pobrać na telefon/laptopa, tj ja nie ogarniam jak to zrobić.
Gdyby to chodziło o sam format to bym czytała na telefonie 😅
keirashara, nie próbowałam, ale taka najprostsza metodą - jak podłączasz kindle’a do komputera, to otwiera Ci się folder z książkami. Może skopiować na kompa daną książkę i przekonwertować?
Ja zawsze zrzucam i wyrzucam książki „analogowo”, stąd ta podpowiedź. Mam wtedy jakieś pdfy czy coś tam innego książek + foldery książek, które czytałam/czytam. Tutaj chodzi mi o skopiowanie tego konkretnego pliku w PDF/innym formacie.
keirashara, to ściągnij apkę kindla na telefon i potem sobie przerzuć na inkbooka po kablu :P
Czasem kupuję książki na Amazonie i mam pewne problemy z tymi plikami. Udaje mi się przerzucać je na dysk z Kindla albo w jakiś inny sposób. Nie pamiętam dokładnie, musiałabym sprawdzić. Ale to są książki w formacie AZW3 i nie można ich konwertować bo są zabezpieczone. Z tego co czytam w necie ten format jest obsługiwany przez Kindla i PocketBooki. No i oczywiście aplikacje na komputer czy telefon obsługujące AZW3 też to otworzą, ale poza amazonowymi nie znam takich.
EMS, - no właśnie o to mi chodziło 😕 ale generalnie apką na telefonie da się to otworzyć, będę w stanie pobrać i odczytać? Da się to pobrać jakoś nie bezpośrednio na Kindle?
budyń, - to jest myśl, o ile da się mieć konto bez urządzenia. Mogę nawet na telefonie czytać, byle się dało pobrać 😅 na mojego inkbooka zgrywa się akurat mailem, nie po kablu.
Dreamer113, - tylko ja nie ma Kindle, a tego nie można tak sobie pobrać właśnie 🙈 tylko pcha na Kindle od razu.
keirashara, jakoś założyłam, że od kogoś kto ma tą książkę już na kindlu ją zgarniesz, wybacz. 😀 ale dziewczyny wyżej piszą, że jest jakiś inny format, więc w sumie nie wiem jak się taki plik zachowuje. :/
keirashara, właśnie lookam na amazona. Przy każdej kupionej książce mam kilka opcji. Jedna jest na zdjęciu. To jest wysyłanie bezpośrednio na urządzenia. Przy czym ja mam zarejestrowane 2 Kindle, aplikację na komputerze. Z tej telefonicznej nie korzystałam, ale jak widać można. Co ciekawe, aplikacja na komputerze nie zawiera fizycznie książki. Książka jest w chmurze i jest czytana z chmury. Tak mi się przynajmniej wydaje, bo nigdzie na dysku nie ma śladu po pliku.

Druga opcja to jest "download and tranfer via USB" czyli można ściągnąć i przerzucić po kablu. Chyba. Tyle tylko, że i tak potrzebujesz aplikacji, która czyta AWZ3.
amazon.png amazon.png
keirashara, da się, apka na telefon ma też zintegrowany sklep kindlowy, więc możesz kupić poprzez apkę i czytać na telefonie. Albo wtedy z telefonu kablem przerzucić na inkbooka.
Dużo korzystałam swego czasu bo miałam abonament kindle unlimited i ta apka jest spoko bardzo, na każdym telefonie zainstalujesz. Do tego stopnia spoko, że często czytałam na telefonie zamiast na kindlu :P
Dreamer113, - nie wiem czy ja bym się publicznie przyznała do czytania tej książki, a co dopiero znalazła drugą osobę, która ma równie popaprany gust 🤣 chce grzecznie kupić, tylko papierową za 30$
EMS, budyń, - dzięki! Ściągnę sobie tą apkę na telefon.
keirashara, teraz chce wiedziec co czytasz 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się