Coś śmiesznego

<BuRToN> Wchodzę na przystanku do tramwaju i widzę że z daleka biegnie jakaś babka. Ropędzona wpada do środka ale drzwi przycieły jej nogę i bidulka przewracając się wylądowała głową w kroczu kolesia. Babka wstała i otrzepując się mówi: "Przepraszam ale chciałam zdążyć jak stał..."!


Ale mnie ta strona cieszy. I wciąga  😁
genialne  😁
dempsey   fiat voluntas Tua
28 sierpnia 2010 00:44


eidit: dobra, żeby nie było że tylko te oklepane demoty
http://adkuchni.blox.pl/2009/11/Wyrwane-ze-storyboardow.html
(większośc wpisów b. dobra)
Razem z Notarialną się popłakałyśmy  😂

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 sierpnia 2010 02:54
Jeszcze zapomniałaś o tej psychodeli 😂
Lubicie Kardashianowów? Ja bardzo, ale to mnie rozbawiło  😂

:wysmiewacz22: :wysmiewacz22:
Notarialna, Showera wstawiłam jako pierwszego  😉
Nparawdę bawi was jak ludzie robią z siebie kretyna? ...
Na to wygląda.
Za to ja ostatnio przeglądałam Housa, a dokładniej Huddy na deviancie i wpadłam na takie coś:
[[a]]http://winged-san.deviantart.com/art/Truth-be-told-House-comic-120497372?qj=1&q=boost%3Apopular[[a]]+huddy&qo=248
😁
majek   zwykle sobie żartuję
30 sierpnia 2010 14:50

😉
uwaga uwaga...
Sobota 4 września, lasek przed wejściem na teren ośrodka jeździeckiego.
Jedzie sobie rodzina na rowerach a tu ,,CEMENT !!! CEEEEMENT!!!''
i jakieś dwie idiotki wyskakuja z krzaków machajac nogami  😂
To byłam ja i moja koleżanka. Za tym mini laskiem jest taka dzialka i wlasnie tam zaczeli coś robić - wylali cement itp. A ja głupia krowa oczywiście w ten cement wlazłam  i zaczelam machać nogami i uciekać z lasku a moja inteligentna koleżanka tez zaczela sie drzeć i machać nogami i wypadlysmy na droge przed wspomniana rodzine  😵  Biedna ta pani - prawie dostala zawalu  🤣
i weź tu zgadnij co tak sie drze jak tego nie widać  i dopiero po chwili ''wylatuje'' z krzaków 😁
dzisiaj lalyśmy poł dnia z wlasnej tępoty 😉
Znajoma wpada z dziećmi na pocztę (dziewczynka ma 6 lat) chce coś opłacić. No, ale niestety, chyba wzrok jej się trochę zepsuł.
Znajoma: Boże, jaka ja już jestem ślepa, jak kret..
Córka: Mamo, chyba jak kretynka!

😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
06 września 2010 23:32
😂















Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
07 września 2010 08:07
Ku przestrodze 🙂

Warszawa, rok 2020. Wycieczka szkolna

   - Uwaga, dzieci, dochodzimy do ulicy Lecha Kaczyńskiego, która przez wiele lat była nazywana Krakowskim Przedmieściem - mówi pani nauczycielka.
  - Jak to? Przecież przed chwilą byliśmy na ulicy Lecha Kaczyńskiego!
  - Oj, Piotrusiu, znowu nie uważałeś. To nie była ulica, tylko aleja, i nie Lecha Kaczyńskiego, tylko Prezydenta Kaczyńskiego.
  - Psze pani, a co to za budynek?
  - To Sanktuarium Lecha Kaczyńskiego Jedynego Prezydenta IV RP, dawniej był to Pałac Prezydencki. Chciałabym wam zwrócić uwagę na stojące przy bramie krzyże. Wiecie skąd się wzięły?
  - Kogo tu ukrzyżowali?
  - Nie, Wojtusiu. No jak to? Nie wiecie?
  - Nie wiemy, psze pani.
  - No przecież macie w tygodniu po 5 lekcji z historii życia Lecha
Kaczyńskiego.
  - No tak, ale w podstawówce przerabia się tylko młodzieńcze lata Kaczyńskiego, ostatnio mieliśmy lekcje o Pierwszej Komunii pana prezydenta.
  - Jak to młodzieńcze lata? A reszta?
  - Resztę żywota Lecha Kaczyńskiego przerabia się dopiero w gimnazjum i liceum, psze pani.
  - Aaaa, chyba, że tak. No więc słuchajcie, drogie dzieci. Ten wielki krzyż postawiono tu po śmierci pana prezydenta, aby oddać cześć jego pamięci i przez długie lata toczono walki, aby mógł tu pozostać. Na szczęście teraz może tu stać i nikt go nie zabierze.
  - Psze pani, a można sobie przy nim zrobić zdjęcie?
  - Można Martynko, ale uważaj, aby go nie dotknąć, bo jest na nim metalowa siatka, która jest pod wysokim napięciem. To takie zabezpieczenie, gdyby ktoś próbował zabrać stad krzyż.
  - A ten mniejszy krzyż to skąd?
  - Ten mniejszy postawiono, aby uczcić pamięć tych, którzy bronili tego dużego krzyża.
  - Psze pani, a wejdziemy do środka pałacu?
  - Niestety, nie możemy, bo właśnie jest w nim remont. Włoscy malarze malują olbrzymi fresk na suficie.
  - Psze pani, a co to jest fresk?
  - Takie malowidło na suficie, widzieliście przecież fresk w Kaplicy Sykstyńskiej.
  - Ja nie widziałem.
  - Jak to, Wojtusiu? Nie byłeś z nami rok temu na wycieczce śladami Wielkiego Męża Stanu - misje zagraniczne Lecha Kaczyńskiego?
  - Nie, bo byłem wtedy chory.
  - A, psze pani, a co będzie na tym fresku namalowane?
  - Arcydzieło, moje drogie dzieci. Będzie na nim przedstawione jak Bóg przekazuje Lechowi Kaczyńskiemu berło i koronę, aby zaprowadził porządek na Ziemi.
  - Oj, to szkoda, że nie można wejść do środka i zobaczyć.
  - Mówi się trudno, ale możemy obejrzeć pałac, to znaczy sanktuarium z zewnątrz, też jest co oglądać.
  - Ooo, a co to są za tablice?
  - To 14 stacji przedstawiających mękę Lecha Kaczyńskiego, jaką przeszedł w czasie swojego życia.
  - "Stacja 7 - Lech Kaczyński kłóci się z Donaldem Tuskiem o krzesło w Brukseli po raz drugi" - fajne!
  - A patrzcie tu: "Lech Kaczyński przez Niemców kartoflem nazwany"!
  - No już starczy, musimy iść dalej - mamy jeszcze tyle do zobaczenia w Warszawie.
  - O kurcze! Patrzcie to! Co to za wielkie bryły, psze pani?
  - Oj, Piotrusiu, przecież widać, że to buty.
  - A po co ktoś postawił taki wielki pomnik butom?
  - To nie jest pomnik butów, tylko pierwszy element budowanego pomnika Lecha Kaczyńskiego. Na razie zrobili mu tylko buty, ale cały czas budują resztę postaci.
  - Ale psze pani, ten pomnik będzie tak wielki, że jego głowy w ogóle nie będzie widać z ziemi!
  - No, w Warszawie na pewno nie da się zobaczyć twarzy pana prezydenta, ale za to z Moskwy jego srogie spojrzenie będzie widoczne doskonale...
Świetny kawał i bardzo na czasie, dawno się tak nie uśmiałam. Teraz obawiaj się tylko jednego-obrońcyu krzyża mogą wysłać za Tobą list gończy 😉
Dla właścicieli psów, zwłaszcza labradorów:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1565240057587

😀
przegląd basha
<butcher> ostatnio byłem na Incepcji...
<butcher> pierwsza scena: DiCaprio leży na plaży wyrzucony przez morze
<butcher> i jakiś facet przede mną rzucił teks do osoby obok: "Patrz... jednak się uratował z Titanika.."
majek   zwykle sobie żartuję
10 września 2010 14:55
ogurek, coś mi przypomniałeś.

Byłam kiedyś na premierze filmu o zespole `Dżem`
Zażartowałam sobie do kolegi i mówię: `Ciekawe czy na bankiecie będą kanapki z dżemem`
a koleś za mną `i kompot..`
dobre
majek   zwykle sobie żartuję
10 września 2010 15:09
wtf?
majek skąd ty bierzesz takie rzeczy  😵
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 września 2010 22:09
3:44- umarłam


z basha: Atlantis> W czasach, gdy grywałem w RPG zdarzało mi się pisać dziwne SMSy do znajomych...
<Znajomy> Jakiś przykład?
<Atlantis> Coś w rodzaju: "Przybędę wraz ze zmierzchem. Bacz, by bestia nie opuszczała swego legowiska"
<Znajomy> A tłumacząc na polski?
<Atlantis> "Będę o siódmej. Zamknij Bambusia."

<Macro> Jak tam serwer? 🙂
<Tojtek> a zdrowy, dzięki za troskę


Kto zna Hydrozagadkę? 😀  Za każdym razem jak oglądam ten fragment płaczę ze śmiechu 🤣
Averis   Czarny charakter
12 września 2010 08:18
Liliput przebrany za górala udający dziecko 😁
Liliput przebrany za górala udający dziecko 😁


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

/zaraz dostanę ostrzeżenie/
ale nie da sie inaczej po tym filmiku  😂 😂 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się