Kto z Voltowiczów na Kyrę?

paa, a będziesz miała jakieś wege jedzonko w razie czego, czy coś kupić z rana? 😎
To biorę koc, będę siedzieć jak lord 😉
Kanapki😉
Domi coś wspominała o sałatkach.
A w ogóle to strasznie miło, że pomyślałaś i pamiętałaś :kwiatek:
jak zarnę jakiegoś sklepa to i tak kupię sobie coś do jedzenia, jakby Ci się znudziły kanapki, kupię więcej 😉
ja właśnie piję kawę, zaraz wyruszamy
do zobaczenia i mam nadzieję że stoiska kawowe są juz od rana bo po 5 h w samochodzie bedę wymagała reanimacji
my też niedługo jedziemy  😅
Za chwilę wyjeżdżam z Lublina  🙂 Pogoda rozczarowuje, liczyłam, że jednak będzie ładnie...
I jak wrażenia??
lostak   raagaguję tylko na Domi
11 września 2010 17:45
🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇

ufffff.......

dziękuję wszystkim za pomoc, wspolprace i usmiech.  Kyra jest bardzo zadowolona. 

padam....  dobranoc....

edit:

BŁAGAM!!! SPRAWDŹCIE SWOJE KIESZENIE I TOREBKI!
Nie ma jednego zestawu słuchawkowego, musiał ktoś przez przypadek zabrać.... proszę.... 🙇  sprawdźcie🙂
Było fantastycznie! I była kawa i grill i nawet po 18 można było zjeść 😁 sorki, musiałam 😁

Nie da się chyba tego tak na gorąco opowiedzieć- ja jestem pod wrażeniem, ogromnym wrażeniem tego, co widziałam, słyszałam. Wiedza podana w bardzo łatwy i czytelny sposób, bez pospiechu i, jak dla mnie, przede wszystkim bez zadęcia i nadęcia. Kyra to niesamowita Osobowość i mam ogromną nadzieję, że było to preludium do dalszych spotkań. I że my, uczestnicy tego genialnego wydarzenia, staniemy na wysokości zadania i uszanujemy prośbę o nie wstawianie w sieć własnych filmików czy zdjęć z kliniki.

lostak, to raczej my powinniśmy tobie podziękować, że zwyczajnie ci się chce, że masz niestygnący zapał i upór- nie zmieniaj się! 😜 :kwiatek:
A czemu macie nie wstawiać filmów i zdjęć? Liczyłam na obszerną fotorelację 🙁
jeny jak ja wam zazdroszczę 🙂 opisujcie tutaj ile się da 🙂
Lostak - brawo za organizację. Wszystko zapięte na ostatni guzik. Ośrodek super. Pełen profesjonalizm  👍 Dziękuję za zorganizowanie tej kliniki  :kwiatek:
Ja jestem BARDZO usatysfakcjonowana. Lostak- dziękuję.  :kwiatek:
Teraz tylko na spokojnie przemyśleć to wszystko co widziałam, przetrawić, zastanowić się co mogę wykorzystać u siebie. Z pewnością wiele.  😁 Część nasuwała się sama na bieżąco, a nad częścią muszę pomyśleć na spokojnie. Ale to chyba nie dziś. Padam na pysk.
Kyra mówiła tak, że trafiało to wszystko również do głąbów ujeżdżeniowych.  😉
branka, bo za wiedzę należy zapłacić. Bez sensu jest jeśli ktoś nakręci filmiki z pierwszego szkolenia, puści w sieć. Zresztą filmy szkoleniowe też są płatne.

Domi co Ty robisz u mnie w TV przy śniadaniu?
branka, będzie na pewno wydanie płytowe, była kamera Świata Koni, więc podejrzewam, że nie bez powodu się rozstawili 😉 sama zapewne wiesz ile jedno ujęcie potrafi wzbudzić komentarzy wśród profesjonalistów forumowych- dlaczego potem ktokolwiek ma się wstydzić za komentarze zazdrośników?
mam nadzieję, że konsultacje z KK na stałe wpiszą się w kalendarz (co miesiąc? ;-))

[s]P.S. Dominika; jakiej firmy masz buty - te brązowe?Anky?[/s] (nieaktualne, ;-))
pozdr.
Czapki z głów drodzy Państwo- tak tak, Dominiko udało się coś niesamowitego,  przepytałam około 40 osób o wrażenia i...wszyscy z uśmiechem przyznają, że klinika w Twoim ośrodku była wyjątkowa: kapitalne tłumaczenie, stoiska, dobre rozplanowanie przerw i śmietanka- Kyra, do tego wszystko to co powiedziała w naszym wywiadzie. Kobieta o niesamowitej osobowości, które nie zrobiła z nikogo kiepskiego jeźdźca, a ze swoich metod bóg wie czego ( pamiętacie klinikę z Pessoa?...) nie bała się mówić czołówce uj w PL o niestabilnej ręce itp. z takim spokojem, taktem było wszystko prowadzone, że ja osoba nie za mocno związana z uj wróciłam z bananem na twarzy- mój trener także🙂
Re-voltowiczów znów spotkałam sporo i pozdrawiam
uff jutro powtórka🙂
Wiekie PODZIĘKOWANIA dla Lostaka za zorganizowanie kliniki z Kyrą 🙇 🙇 🙇
DZIĘKI DZIĘKI DZIĘKI

Było wspaniale


Było pięknie i w uśmiechniętym stylu , rewelacja.

Deborah , jak zwykle miło mi było zamienić kilka słów.
Właśnie wróciłam do domu z Centuriona.
Jestem zachwycona kliniką! Kyra potrafi dotrzeć do słuchacza, jest doskonałą nauczycielką. Centurion - stajnia z klimatem, Lostak to megapozytywna osoba, dopilnowała, żeby wszystko było idealnie 😉
Ja się piszę na powtórkę!
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
11 września 2010 19:47
Lostak, niesamowicie zorganizowana klinika, gratulacje. Kyra, to wspaniała szczera osoba. Ja, skoczek nieznający się na ujeżdżeniu zbytnio, wszystko rozumiałam, i napewno pomoże mi ta klinika z dalszą pracą z moją młodą.
Deb, jesteś przesympatyczną osobą, dzięki za miłą obsługę. 🙂
Quanta, widziałyśmy się, ale jakoś nie miała odwagi zagadać.  😡

W ogóle widziałam bardzo dużó re-voltowiczów, ale jakoś nie bylo okazji się przywitać.
Szkoda bardzo, że nie można publikować zdjęć, bo mam wiele naprawdę bardzo ładnych, natomiast mam chyba wszystkie pary, więc jeśłi ktoś z siedzących wtedy na koniu chciałby foty, to jka będę miała chwilę- powysyłam. Odzywać się i mówić jak wyglądał koń na którym się siedziało. Lostak, mam też pare twoich zdjęć z rozprężenia na dworzu, przed kliniką, wyślę jak będę miała chwilę, ale czy te zdjęcia mogę wrzócić na PB? Nie masz nic przeciwko?  :kwiatek:
NAprawdę BARDZO mi się podobało, dziękuję za zorganizowanie tej kliniki, mam nadzieję, że to nie po az ostatni!
powiem tak na szybko- byłam i wszystko zgrane tip-top 😉 rewelacja i wielkie brawo zarówno dla lostak że jej się chciało i dla Kyry za wiedzę i umiejętność jej przekazywania 😉
lostak - mam nadzieję, że będą kolejne takie kliniki? 😉
ufff... come back !! 😀
Jak dla mnie - super !! Kyra jest niesamowita, z poczuciem humoru, bystra.... och i ach. Pozapisywałam sobie najważniejsze dla mnie informacje, teraz czas wdrożyć je w zycie 🙂
Lostak, organizacja - nic dodać nic ująć. REWELACJA!! Jedzonko, parkingi, miejsca do siedzenia na hali, tłumaczenia... nie mówiąc już o samym ośrodku, który też robi wrażenie 😉
Dziękuję !!
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
11 września 2010 20:49
Lostak  🙇 :kwiatek:
fantastyczna klinika. wiedza i ćwiczenia, którymi dzieliła się Kyra z publicznością to coś bezcennego.
świetna organizacja- czapki z głów i na kolana  😉 bardzo dobre nagłośnienie (nie korzystałam z tłumaczenia, trochę się bałam, że może być słabo słychać to co mówiła sama Kyra, ale okazało się, że moje obawy były bezpodstawne)

mam ogromną nadzieję, że takie kliniki z Kyrą (i innymi sławami światowego ujeżdzenia) wejdą na stałe do naszego kalendarza.

cieszę się przeogromnie, że przyleciałam do Polski na weekend specjalnie na Kyrę  :kwiatek:
Organizacja na 5+. Kyra fantastyczna. Jedyne czego mi osobiście zabrakło, to młodego konia niskiej klasy pokazanego na wędzidle. "Niestety" konie Przemka, nawet 5-latek sprawiały wrażenie, ze za rok pójdą GP 😉. Myślę ze fajnie by było usłyszeć nieco o pracy z takim początkującym zwierzakiem (choć było parę uwag o tym przy okazji).
Napewno kasa wydana na bilet jest świetna inwestycją 😀.
PS Domi miała buty Petrie (z tego co ja się dopatrzyłam 😉).
Podlasie wróciło do domów cale i zdrowe
Było super, wszystko dopięte na ostatni guzik! Tłumaczenie super i w ogóle całość bez zarzutu
Cieszę się że spotkałam tyle ludków miłych! Cieszę sie że Dorcysie zrobiły mi niespodziankę, że spotkałam Deb sto lat niewidzianą, że poznałam na żywo tunridę, karlę i edytkę no i lostak!
Ze dostałam prezent od Beaty
Żałuje że nie zidentyfikowałam zen, bo miałam chęć się przywitać.
Jedynie co w przekonaniu wielu wypadło słabo to catering, ale na to nie ma się jakby wpływu.

Cieszę się choć wpadam nosem w klawiaturę bo jestem już ponad 18 godzin na nogach;]

P.S. jakie siodło miała Morsztyn?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 września 2010 21:14
Lostak było git! Mam nadzieję, że uda się częściej organizować takie kliniki! 🏇
wróciłam.. jestem padnięta
było świetnie  😀
lostak mam Twoje fotki z rozprężalni mogę Ci podesłac 🙂
Wystarczyło karkówek?  😁

Ja dzisiaj pocałowałam klamke IHAHA  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się