Kącik Ujeżdżenia

Na żywo są fenomenalni, aż chce się oglądać i nie odrywać oczu 😉
A ja własnie wróciłam z Ostrowa.
Parisa zagrana, zawody udane, pogoda trochę przegięła z temperaturą (ale to przez Esmeralde  :cool🙂, atmosfera super.
Moja młoda złapała 8,0 za kłus 🙂
a ja sie musze pochwalic ,ze dzisiejszy kir Oli Szulc z Ostrowa, ktory wygral zmonotwalam ja  😅

wiec jesli ktoras z Was by potrzebowala muzyki to prosze sie zglaszac  😀
strzyga nasz🙂
avero- jest szansa gdzies uslyszec ten kir? kurcze ale sie ciesze, ze Olcia wygrala!
jeszcze nie wiem, ale mam nadzieje, ze zobacze muzyke razem z przejazdem, bo jestem bardzo ciekawa jak wyszlo.

a Ola byla nie do pokonania przez cale 3 dni zawodow  😅
Będą jakieś fotki z Ostrowa ??
będą, ale jeszcze chwilę, właśnie wróciliśmy i muszę odżyć

Ola Szulc była rewelacyjna, podobnie jak Karolina Mazurek w dzisiejszym KUR 🙂
A ta Florencja to jakiej jest hodowli? W oficjalnych wynikach raz się pojawia jako walewicka małopolka (zatkało mnie), a potem jako rodowita Niemra.
PS. Gadanie do siebie Lostaka w czasie przejadu w Bajardo- bezcenne.
a będą jakieś fotki z MDC w bajardo? 🙂
Florencja jest hodowli niemieckiej, matka po Davignon bodajże, ojca nie pamiętam. Ogólnie chyba tam bałagan był, sądząc po tekście na Eurodressage, to chyba ktoś się musiał poskarżyć.
Dzięki. Czyli nie Toledo xx- Finlandia tylko Florianus- Davignon. Szkoda w sumie 😉
Pani Kasia pokaże więcej kasztanów wkrótce. To jej nowy nabytek:




http://www.eurodressage.com/equestrian/2010/06/07/linsenhoff-acquires-top-seller-2010-summer-mixed-sales
O ile go nie sprzeda zanim gdziekolwiek wystartuje. Ale koń ciekawy może być, choć na zdjęciu wygląda jakby miał wielką głowę. Don Windsor też był na aukcji kupiony i też był w sumie niezły koń z niego.
będą, ale jeszcze chwilę, właśnie wróciliśmy i muszę odżyć

Ola Szulc była rewelacyjna, podobnie jak Karolina Mazurek w dzisiejszym KUR 🙂


no no to czekamy czekamy na foty! 🙂 ale nie pokazuj może moich z dekoracji z miną "nie każdy może mieć rumba hit" ;p :/
ja powinnam opublikować dzisiaj galerię z Bajardo - niestety tylko częściowo C klasa i rozprężalnia bo bardzo późno dotarłam do stajni... 🙁
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 czerwca 2010 10:00
PS. Gadanie do siebie Lostaka w czasie przejadu w Bajardo- bezcenne.

no, ja zapamiętałam "mam muchę w oku" 😀



ja powinnam opublikować dzisiaj galerię z Bajardo
💃 Czekamy!
oo laski zdradzcie o co chodzi z tym gadaniem, bo brzmi smiesznie i ciekawie 😁
Wergeel - przygotowanie do dekoracji miałaś lepsze 😉 - mam taką minę Twoją uchwyconą, że powinnaś płacić za niepublikowanie tego ::P:

Muszę przyznać, że atmosfera w Ostrowie świetna, organizacja super  - szkoda że pogoda tak bardzo dała nam się we znaki - ja się będę leczyć jeszcze z tydzień 😉. Jedno na co trzeba ponarzekać, to podłoże - szczególnie na jasnym czworoboku. Na zawodach ogólnopolskich nie powinno już być takich sytuacji, że podłoże zasysa podkowy z połową kopyta i generalnie każdy się modli, żeby jednak nie trafić tam ze swoim konkursem. Generalnie jakiekolwiek zawody to obowiązek organizatora żeby zapewnić dobre podłoże - zdrowie koni jest najważniejsze.


epka ma rację. Jasny czworobok to byla pomyłka. Miałam w niedzielę jechać tam jeden konkurs, ale zrezygnowałam. To nie ma sensu, skoro nawet nie da się zapanować nad przejsciem, bo koń się kopie... Zresztą, nie tylko ja zrezygnowałam.
Na szczęście, na odprawie udało się przenieść młode konie na lepszy czworobok 😉.
rtk brawo dla Paris!!
PS. Gadanie do siebie Lostaka w czasie przejadu w Bajardo- bezcenne.

no, ja zapamiętałam "mam muchę w oku" 😀




Też to pamiętam 🙂
Karla🙂, lostak jechała program i rzucała sobie krótkie hasła do siebie i konia 😁 Takie szybkie, tonem informacyjnym, bez adresata, ale słyszalne przez lożę na ziemi 😁 No to teraz sobie wyobraźcie konia w ciągu, równy rytm, jeździec jedzie, skupienie, dobry ciąg, dynamicznie, lekko i do przodu - i nagle słychać "mam muchę w oku" 🤣

rtk, gratulacje, a Ty masz jakieś zdjęcia swojej? 🙂 Aha - i zakatrup jeźdźca za pomyłkę, wstyd  🤬
Ritka ja też gratuluje 😉

quanta a Twój młodziak już w PL czy dalej w obcym kraju??
faraa, dalej stoi w okolicach Verden 🙂 Zobaczymy, co dalej - ale mamy już furtkę na MŚ, dalej niemieckie czempionaty, głupotą byłoby zabierać chłopaka teraz. Póki co planuje przywieźć go już po wszystkich imprezach do Polski, czyli gdzieś we wrześniu. Wolne do początku wiosny, a potem pewnie znowu wróci do Niemiec...

W każdym razie dzieciak spisuje się fest:

W lipcu się do niego wybiorę 💘
lekko i do przodu

taaa, a jeździec: "żeby to-to jeszcze chciało iść" i dalej się wdawać w dyskusję z lożą: "No jak to, przecież nie idzie w ogóle!"
boze, a ja myslalam, ze tylko na skokach  takie teksty: ZO Lack, row...i bardzo znany zawodnik na wielkim siwym koniu ma stope- tekst do konia- tos przegial chlopie, albo mloda zawodniczka- kurde kurde daleko jeszcze do tej trojki?
ehh kurcze, ze tez tekstu o muszce nie mialam okazji uslyszec
paa gratulacje- przeczytalam o RAO w watku COPD- trzymajcie sie dzielnie
caroline   siwek złotogrzywek :)
14 czerwca 2010 12:37
coś jest na rzeczy z tą lożą i Bajardo 😉 pamiętam, że w zeszłym roku loża podpowiadała jednej z zawodniczek w którą stronę i jaki element ma jechać, a z kolei inna pytała się w kirze czy zrobiła już galop wyciągnięty czy nie - a loża uprzejmie odpowiadała 🤣
m.indira   508... kucyków
14 czerwca 2010 12:41
ciach i po temacie
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 czerwca 2010 12:48
ojej ale ten program długaśny jest. (zdjęć niestety nie widzę dopierow w domu zobaczę0
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się