HERBACIARNIA czyli wszystko o herbacie

A gdzie to jest?? 👀
Na Starówce?

Zgadza się, jak się schodzi ze starówki na ten most co do McDonalda można dojść. Na przeciwko mydlarni.

Gosia- wiśnie w rumie  💘

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 kwietnia 2010 18:13
Już mnie tam kiedyś zaniosło 😉 , nie wiedziałam na co się zdecydować 😜
Oczywiście nie wyszłam z pustymi rękami, nabyłam susz owocowy pinacolada 😍 , pachnie niesamowicie, ale smakuje moim zdaniem za mało kokosem i ananasem, a za bardzo hibiskusem, ale wymyśliłam sobie, żeby dosypać do niej czarną herbatę z kawałkami ananasa i wiórkami kokosowymi z Rossmana. Muszę przyznać, że wyszło genialnie 😍
Ja tam uwielbiam zapach jak się do nich wchodzi  💘 Mogłabym mieć takie perfumy  😍
Jutro idę kupować dodatek do prezentu jakiś fajny 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 kwietnia 2010 21:03
Racja, zapach jest obłędny 😍
Chciałabym kiedyś mieć własny sklep z herbatami...
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
07 czerwca 2010 18:38
Dlaczego taka tu cisza? Nie pijecie herbaty? 😉
Ja ostatnio zaopatrzyłam się w imbirową i orientalne noce , obie są rewelacyjne 😜

No i rozsmakowałam się ostatnio w ROYAL RUM Teekanne 😍 , pachnie wprost obłędnie i na prawdę smakuje rumem.
W ogóle mam od jakiegoś czasu fioła na punkcie herbaty, piję po kilka dziennie, a zwykła czarna z torebki już mnie nie bawi, nawet do śniadania.
Ja nie lubię w ogóle zwykłej herbaty, po prostu przez gardło mi nie przejdzie. Uwielbiam za to brzoskwiniową i waniliową 😉 Ogólnie lubię wszystko co waniliowe :P
Ja uwielbiam liptona waniliowo-karmelową.  😍
W kolejnym wątku cisza. :/
A ja właśnie sobie zaparzyłam malinowo-cytrynową z Herbacianego Ogrodu.😉 ostatnio się nią narkotyzuję. tą aroniową też.
Jest na forum jakiś miłośnik herbaty z Krakowa, który wie gdzie szukać czajniczków do parzenia herbaty w przyzwoitych cenach? Najbardziej jestem zainteresowana czajnikiem żeliwnym, który jednocześnie będzie cieszył oko i nie przekroczy ceny 100zł.
Szukam wszędzie, może tu mi ktoś pomoże...

Piłam wczoraj najpyszniejszą herbatę świata w jednym z praskich pubów. Szukam jej teraz od godziny w necie, i nic.
Nazywała się hm... Apple love mint? Była jabłkowo miętowa i pływało w niej coś, co wyglądało jak pączki róż.
I niestety, nie wyobrażam sobie życia bez niej 😉 Na upartego mogę tam w przyszłym tygodniu skoczyć i dopytać pani za barem, gdzie to cudo dostała, ale wolałabym mieć ją już  😉\

Także jakby ktoś miał pomysł, gdzie można kupić taką herbatę (najlepiej w Warszawie lub jeszcze chętniej w necie), byłabym ogromnie wdzięczna  :kwiatek:
Libella, herbata jest firmy Suki Tea.

edit: można kupić poprzez stronę 😉
Zen uwielbiam Cię! 😍 Właśnie sprawiłaś, że mój dzień stał się lepszy 😁
edit: tylko chyba muszę tam do nich jechać, bo nie uśmiecha mi się płacenie 25zł za dostawę 250g herbaty :/
Może kup coś jeszcze? Zapas herbaty na cały rok 😉
Nie lubię za bardzo eksperymentować z tym co piję,ale zakochałam się w zielonej herbacie z jaśminem 😉
Kami   kasztan z gwiazdką
10 stycznia 2012 23:06
A mnie otworzyli pod nosem "Czas na herbatę"  🏇 już nie muszę jeździć na drugi koniec miasta  😁
polecam chinskie herbaty

jest czerwona i zielona, obie sa przepyszne! w pudelku sa kostki, kazda oddzielnie pakowana. jedna kostka starcza mi na 2-3 zalania woda, pierwszy raz trzymam krociutko bo jest b. mocna

dostepne a Almie, Bomi
Ja znów wróciłam do herbaty zielonej, ale bez szału. W ogóle malo piję, nie mam czasu 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 stycznia 2012 07:57
Pił ktoś napar z suszonych kwiatów białego bzu? ponoć bardzo skuteczny przy wszelakich przeziębieniach
Zen żeby mieć darmową przesyłkę musiałabym zrobić zakupy za 500zł - to chyba bym miała dożywotni zapas herbaty  😉
Magda ostatnio właśnie piję tą zieloną w kostkach, rewelacja!
Ja jestem maniaczką herbaty czarnej  liściastej Yunnan, zaparzam ją w zaparzaczu i dodaję odrobinę do niej też Yunnan z pigwą i pomarańczą 😜
Dziś kupiłam ciekawą "rozkwitającą" herbatę.
Wygląda ciekawie. Smak zaś ma bardzo łagodny.
http://100suplementow.pl/Herbata_zielona_w_ksztalcie_kuli_i_kwiatu-71.html
Nie wiem gdzie napisać... pije ktoś tu yerbe? Ja własnie pierwszy raz próbuję, cały czas w ustach mam pył i drobne kawałki, to normalne czy mam złą bombille?  👀
Averis   Czarny charakter
13 września 2012 16:36
Alabamka, a nie majtałaś nią czasem?
Wymieszałam tylko jak zalałam, to przez to?
Averis   Czarny charakter
13 września 2012 17:18
Yerby się nie miesza. Zalewa raz, czeka aż wypije tę wodę, zalewa drugi i można się już delektować.
Dziękuję, już zauważyłam, ze jak ruszam to tak sie dzieje  :kwiatek: Zakochałam się, odstawiam wszystkie herbaty i inne podobne  💃
Alabamka, ja sporadycznie, maz namietnie
odkad ma bombille w kształcie sprezynki jest bardziej zadowolony z tego jak klarowny napar
Potrzebuję termosu, który trzyma ciepło ok 12 godzin w przystępnej cenie.
Ma ktoś coś do polecenia?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 czerwca 2015 23:55
odświeżam!
chcę zamówić yerbę, ale nie wiem która najlepsza
http://sklep.poyerbani.pl/pol_m_Yerba-Mate_Pobudzajace-178.html
pomożecie? :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się