Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
24 października 2010 20:33
To ja wrzucę kilka fotek z mojego "resetu mózgu" fotki z przedostatniego treningu z dzisiejszych męczarni nie mam  😁
No więc wracam do podstaw  😉






Pozdrawiam cieplutko w te zimnee wieczory  :kwiatek:
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
24 października 2010 20:35
kujka spuchło się Gilowi? 😜 Szał 😍 Chyba, że tryb "wk...rw" dodaje mu masy 😁
wątek zamknięty
kujka Gil jak nie Gil! Aż żałuję, że nie widziałam na żywo 🙂

Paki dzisiaj zostały przewiezione, koń odgruzowany i ruszony. Derka polarowa (mój pierwszy Eskadron, obym nie wpadła w nałóg :O) zakupiona - jednym słowem można jeździć i już nie mogę się doczekać powrotu do roboty bardziej na serio 🙂
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 października 2010 21:16
Hermes, bardzo nie lubicie tego konia,co?
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
24 października 2010 21:20
Ktoś dlaczego niby ?  🤔
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 października 2010 21:26
trzeba być niezłym terrorystą,by lonżować konia wypiętego za dolne kółko wielokrążka....
wątek zamknięty
Ktoś - też tak myślałam w pierwszej chwili, ale powiększyłam, przyjrzałam się i chyba jest zapięte do środkowego, tylko tak się karabinek ułożył.
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
24 października 2010 21:35
Ktosiu jakbyś się bardziej przyjrzała to byś zobaczyła że lonża jest zapięta na środkową.

edit: wysłałam wiadomość w tym samym czasie co Dargola  😉
wątek zamknięty
Burza - przepraszam że tak późno, ale miałam chwilkę zaległości z czytaniem  :kwiatek:

Szczerze- czekałam aż komuś rzuci się w oczy, mając nadzieję że może jednak nie 😉 Ale poćwiczyć muszę, bo generalnie to był mój może 10-ty raz owijkowania samego w sobie, a polarami to już w ogóle ;p
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 października 2010 21:36
darolga, ja widzę,że do dolnego...ale już stara jestem,więc mogę się mylić...jak się mylę,to przepraszam i zwracam honor...jeżeli się nie mylę,to radze następny raz pomyśleć lub zapytać kogoś bardziej doświadczonego 😉
wątek zamknięty
myślę, a nawet wiem, że osoba lonżująca Ikarię i Hermes nie jest osobą niedoświadczoną i nie zrobiła by 'kuku' swoim wycackanym koniom 😉


a ja wam powiem, że mam boskiego konia, uczyliśmy się dzisiaj ustępowań i całkiem, całkiem nam szło  😜
wątek zamknięty
Ktoś - ja też ślepa  😁 ale tak mi się wydaje, niemniej jednak nie dam sobie głowy uciąć. Mam nadzieję, że jednak dobrze widzę, bo jeśli nie, to..ała.
wątek zamknięty
my miałyśmy dzisiaj swoją najlepszą jazdę ever! do tej pory się rozpływam 😜 niby drobnostki ale cieszę się jak głupia 💃
wątek zamknięty
darolga dziękuje za życzenia  :kwiatek: Zdfałam ci relacje z dzisiaj na gg  😉
Uff przebrnęłam przez te parę stron. 😀
Karmelek dzisiaj nawet nawet, coraz lepiej się dogadujemy. 🙂
I dostałam owijki do kompletu!  😅
wątek zamknięty
mąka, zdjecia.. no mam nadzieje ze beda - na fejsa wrzuce jak beda.. dzis sie zastanawialam czy w lustrze nie zrobic ale bez sensu w sumie... rude do formy wraca i zaczyna brykac - dzis byl mega foch za prosbe o wygiecie sie  😂
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
24 października 2010 22:33
dostałam jeszcze kilka zdjęć od kujki i będę złooo i wrzucę  😎

tu były negocjacje odnośnie poziomu wkurwa



aż doszliśmy do wniosku że złe emocje trzeba wygalopować po prostu


moje miny --->  😂







..żeby nie było że zawsze jest kolorowo i z uśmiechem 😉
wątek zamknięty
Gosic, bez stres każdy kiedyś zaczyna 🙂 pamiętam jak mi nareszcie ktoś w czaszce ułożył JAK 😉

wątek zamknięty
xxflygirlxx - :kwiatek: to super! Zaraz Ci odpiszę, Kochana! 🙂


uff. zrobiłam już filmik z zajazdki Komety.
Ale wyszedł baaaaardzo długi.
Chcecie pełny i ewentualnie sobie przewiniecie, czy skrócić i poucinać? :P
wątek zamknięty
Epk, specjalnie dla Ciebie Babo! :kwiatek: Żyjemy, mamy się dobrze, aktualnie między nami jest dobrze jak nigdy, pod każdym względem  💘

Czardasz był roztrenowany (zaplanowany, zasłużony urlop przeciągnął się prawie czterokrotnie, jeśli nie sześciokrotnie bo mocno się pochorowałam, a potem - chwilowo - u nas w stajnie nie było warunków do jazdy), teraz wracamy do roboty z przytupem.  😀 Burza nam świadkiem 😉

I na dowód, jedno takie, najaktualniejsze 💘


I oczywiście pozdrawiamy ciepło wszystkich  :kwiatek:
wątek zamknięty
Oooo, duch! Bardzo, bardzo fajnie was widzieć 🙂. Dawaj więcej zdjęć i wiadomości. I proszę już nie chorować  🤬
wątek zamknięty
Sierra wreszcie jesteście! smutno tu bez Was :kwiatek:
Ja poproszę więcej zdjęć 😀 chętnie takich przytulaków 💘
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
25 października 2010 11:26
Sierra-no wlasnie, TESKNIMY 🙂
kujka-jak mi sie podoba ten Twoj Gilo 😜
Alice-eee milusia to samouk i jej by sie przydala np taka efka  🙂
A co tam u siwego?Jezdzisz?
Burza-niesamowite jak on sie zmienia.Zupelnie inny kon 🙂

A ja mialam dzis niezbyt dobra jazde 🙄 W takich chwilach zastanawiam sie czy to takie tluczenie sie samopas ma w ogole sens 👀

A tak na poprawe humoru dostalam kilka zdjec z soboty od okwiat :kwiatek:

wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
25 października 2010 11:41
milusia, ale super Zwiastun! 🙂 ..nie wiem do czego bym Ci się miała przydać, chyba jesteś zbyt samokrytyczna i skromna 😉
wątek zamknięty
milusia Wow super ten twoj rudy  😍
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
25 października 2010 11:49
efka, Misia-ogromne dzieki, ale wiecie, ze to zdjecia wyselekcjonowane 😁 no i on jest fotogeniczny 😉
A problemow mamy duzo i pomoc z ziemi byłaby nieoceniona, bo mi juz czasami brakuje pomyslow na ich rozwiazywanie.Ale jeszcze raz dziekuje :kwiatek: Przekaze tej wrednej, rudej zarazie 😜 😁
wątek zamknięty
Milusia jak zawsze wyglądacie super! ruszacie na podbój Aro?
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
25 października 2010 11:57
no milusia: z takim koniskiem i z takim  dosiadem rozwlacie L3 i P2  😉 Super!
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
25 października 2010 14:31
Forta-merci  🙂, tak bedziemy w Aro 🙂
ElaPe-ojej  😡 dziekuje, ale roznie to moze byc.Ostatnio w Aro bylismy dawno(kwiecien) i dalismy ciala.Co innego jazda w domu, za stodola, a co innego wyjazd na zawody, stres, brak wsparcia trenerskiego z ziemi.
Ostatnio patrzac na te ujezdzeniowe maszyny i fajnie wyszkolonych jezdzcow zastanawialam sie ,, co ja tutaj robie? 😲"
I nie jest to falszywa skromnosc, bo ja tak na prawde nie wiem czy to co robie jest dobre, poprawne.
No ale zobaczymy, po to jade by sprawdzic czy dobrze pracowalismy przez ten czas 😉
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
25 października 2010 14:35
ElaPe-ojej  😡 dziekuje, ale roznie to moze byc.Ostatnio w Aro bylismy dawno(kwiecien) i dalismy ciala.Co innego jazda w domu, za stodola, a co innego wyjazd na zawody, stres, brak wsparcia trenerskiego z ziemi.
Ostatnio patrzac na te ujezdzeniowe maszyny i fajnie wyszkolonych jezdzcow zastanawialam sie ,, co ja tutaj robie? 😲"
I nie jest to falszywa skromnosc, bo ja tak na prawde nie wiem czy to co robie jest dobre, poprawne.
No ale zobaczymy, po to jade by sprawdzic czy dobrze pracowalismy przez ten czas 😉


To ja przyjadę tam specjalnie wcześniej, żeby postać z Tobą na rozprężalni i Cię rozśmieszać jak Ci się głupie myśli o maszynach w głowie zalęgną  😁 🏇 😉

wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
25 października 2010 14:43
Ostatnio patrzac na te ujezdzeniowe maszyny i fajnie wyszkolonych jezdzcow zastanawialam sie ,, co ja tutaj robie?

ee no nie przesadzaj. poza tym się skupicie na własnym rozprężaniu że nic was nie wytrąci z równowagi.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.