Coś śmiesznego

moje juz też  😍
Mój kot od tygodnia próbuje ogarnąć 😁
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
17 stycznia 2015 08:59
Jak byłam u weta w czwartek to też się pytał gdzie jaja...  😁
Weterynarz?
aneta   foto by Tynka
17 stycznia 2015 15:11
Nirvette   just close your eyes
17 stycznia 2015 18:03
Tak samo jak aneta, więc jakby było, to wybaczcie 😉

https://www.facebook.com/video.php?v=10152927723804245  😁
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
18 stycznia 2015 09:23
Weterynarz?


Tak. Bo mój kocur okazał się kotką  😀
Nie udzielam się w wątku, raczej czytuję, ale teraz muszę...  😁
http://www.wykop.pl/link/2341896/kamera-w-samochodzie-odkrywa-nieznane-oblicze-policji-w-dover/
Choreografia rozwala.

Nirvette genialne 😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 stycznia 2015 20:03
Świetny jest! Zwłaszcza jak spotkał kogoś znajomego, pomachał, udawał, że nie śpiewa albo jak przepuszczał na pasach kogoś i ledwo ustami ruszał, ale śpiewał. 😁

edit:
http://www.wykop.pl/link/2341370/dzien-dobry-tvnn-leci-naprawde-coraz-grubiej/?utm_source=ostatnio_popularne_link&utm_medium=link_0&utm_campaign=ostatnio_popularne_link
boszzz co to jest ? to cos z tyłu???
😵
babibu, hahaha, jakie to typowo.... kucykowe? 😀
Mnie dzisiaj załatwiła moja babcia.  🤣 Dzwoni do mnie i krzyczy, ze musi mi coś bardzo ważnego powiedzieć. Ja przerażona, myśle co takiego mogłoby sie wydarzyć (babcia chyba pierwszy raz sama z siebie do mnie zadzwoniła). W końcu mowi "Paulinka! Wiesz co sie stało? W internecie jesteś!" . Pytam sie o co chodzi, bo chyba nie rozumiem.. A ona : "No bo wiesz, sąsiada w sklepie spotkałam i mówił, ze Cie w internecie wczoraj widział i ze oglądał twoje zdjęcia i że nawet wiedział gdzie studiujesz! Kto Cie do tego internetu wstawił?"  😂 Oczywiście o Facebooka chodziło, bo wczoraj rzeczywiście mnie do znajomych dodał.  😂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 stycznia 2015 13:32
A co tam było? 👀 Bo film usunęli 🙁
Babka w (brytyjskim?) Mam talent mówiąca "All right?" (publiczność i sędziowie na to "Yeeeah"😉, a potem "All left!" i była taka cicha konsternacja.
A i wciśnięcie tych czerwonych przycisków.
Ale to posklejane raczej było  🤣
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 stycznia 2015 13:55
Chyba nie czaje... 😡
Co w tym bylo smiesznego?(rozumiem kontekst right/left zeby nie bylo 😉 )
CzarownicaSa, za długo siedzisz w UK
mnie - jako osobę polskojęzyczną to jak najbardziej bawi 😁
Jak przestawiam się na myślenie po angielsku to jakby mniej 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 stycznia 2015 13:57
Jakie dlugo, ja tu raptem 2 miechy jestem 😁
Podzielę się z Wami – przypadkowo podsłuchaną – rozmową dwóch „jeździczek”. Tak na oko – jedna około lat 12-13, druga około 10 lat. Rozmowa toczyła się z grzbietu koni, podczas stępa końcowego na jeździe rekreacyjnej w jednej ze szczecińskich stajni. Nie wiem, jak im zeszło na ten temat, ale brzmiało to mniej więcej tak.
Młodsza:
- Wiesz, ja niedługo będę miała SWOJEGO konia…
Starsza:
Tak??? A gdzie Ty go będziesz trzymać? (wypowiedziane z wyższością)
Młodsza (kompletnie zaskoczona tym pytaniem a może bardziej faktem, że koń potrzebuje jakiegoś miejsca):
- No właśnie nie wiem gdzie… i to jest problem…
Po tym następuje chwila ciszy, ale starsza uznaje, że nie może tego tak zostawić, no bo jak to – młodsza i będzie miała SWOJEGO konia – i mówi:
- No, ja też będę miała SWOJEGO konia – w marcu albo nawet w lutym, jak dobrze pójdzie.
Na to młodsza się ożywia, bo właśnie dostała przebłysku, że zagnie ją tym samym pytaniem, co ona ją przed chwilą i wypala:
- No i gdzie będziesz go trzymać?!
Na to starsza:
- No… ja mam lepszą sytuację od Ciebie – bo ja mam działkę. Będzie stał na działce!
Na tym rozmowa się zakończyła, bo młodsza nie znalazła w swojej głowie żadnego kontrargumentu  😁
A co tam było? 👀 Bo film usunęli 🙁


Nie?  👀
#t=11
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 stycznia 2015 11:23
Mi wyskakuje, ze w "moim kraju" zablokowano ze wzgledu na prawa autorskie.
ojesu 😍
Ta owca jest brutalna!  😂
I ma taki sadystyczny błysk w ślepkach  😁
Owca zacna 🤣

A takiego pieska to sklonować 🙂 https://www.facebook.com/video.php?v=10152232502530785
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się