wasze ulubione seriale

Anderia   Całe życie gniade
11 marca 2015 21:05
Becia23 mogę Ci jedynie zdradzić, że nasza ulubiona bohaterka da czadu w bardzo typowy dla siebie sposób. 😁 Prawie się ze śmiechu popłakałam.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
11 marca 2015 21:45
Już się nie mogę doczekać 😀iabeł: 😀iabeł: Ale sprawdziłam teraz i jednak mam jeszcze trzy tygodnie czekania 😵
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 marca 2015 07:34
Czemu nie obejrzysz w necie? 😉
Kości wracają!!! 😅 😅 a ja sie miałam uczyć do matury  😕
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
12 marca 2015 16:29
Facella, szczerze? Bardzo nie lubię oglądać przez internet 😉 Przeżyję te 3 tygodnie jakoś :P
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
12 marca 2015 16:52
Czy tylko ja przebieram nogami ze zniecierpliwienia w oczekiwaniu na nowy sezon GRY o TRON ??  😍 😍 😍 😍
Mentalista skończony. Czas na HoC. 😎
Anderia   Całe życie gniade
13 marca 2015 18:49
Becia23 to współczuję. Ja, gdyby nie internet, nie oglądałabym na bieżąco w ogóle, bo w polskiej telewizji po prostu Batesa nie ma. Niby leciał kiedyś pierwszy sezon na 13-stej ulicy, ale czy był też drugi i w jakim odstępie od premiery w USA, to nie mam pojęcia. Trzeciego na razie na pewno nie ma się co tam spodziewać. 😉
Cariotka   płomienna pasja
16 marca 2015 15:58
Ktoś zamierza oglądać The Royals?
na kanale 4 wkręciłam się w Indian Summers 😍
Nie wiem czy ktos z Was oglada, ale Hart of Dixie zostalo anulowane.
Jeszcze bodajze 3 odcinki i koniec forever.
Marzena, nawet mi nie szkoda, nie miałaś wrażenia (to pytanie też do innych tu, którzy może oglądali 😀), że po którymś sezonie zaczęła być równia pochyła? Ja kiedyś lubiłam- był taki przyjemny, a potem zaczął mnie strasznie ten serial nudzić
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 marca 2015 17:49
Fabuła fabułą, ale te ciuchy!!!
Dlatego mi będzie przeokropnie szkoda =(
No nieee, a tak lubiłam. Taki lekki i przyjemny serial, idealny na smuty czy niepogodę 🙁
W sumie to nie. To byl jedyny "lekki" serial który oglądam praktycznie i ogladalam go glownie by posluchac alabamskiego akcentu 😉 no i żarcia. Zauwazyliscie że rzadko w serialach ludzie cos jedzą?
Taki totalny odmóżdzacz, którego lubiłam i który mnie cieszył. A ze dowiedzialam sie o nim z tego wątku, dlatego napisałam.

Lista moich seriali się okrutnie zwęziła ostatnio (skonczony Mentalista, Hart of Dixie, Sons of anarchy)
i tych seriali co ogladam sama jest juz doslownie kilka.(z mezem ogladam te takie "lepsze" produkcje 😉) Dlatego kazdego koljnego czlowiekowi brakuje 😉
Cariotka   płomienna pasja
16 marca 2015 18:56
mi się już dawno zawęziła.
Teraz leci 11 sezon masterchefa więc mam przynajmniej przy czym prasować 😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 marca 2015 17:40
Skończyłam Suits i skończyłam Nurse Jackie. Nie wiem co zrobić ze swoim życiem..

A ja Suits właśnie zaczynam, ale fajnie że tyle odcinków przede mną  🏇
Ale pomału wszystkie seriale mi się przejadają, Chirurdzy jeszcze ostatnie 2 odcinki ok, ale nie wiem czy wytrzymam do końca sezonu  😁 wszystkie kryminalne które lubiłam się pokończyły, pozostaje czekać na 2 sezon Detektywa i Gre o Tron..
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 marca 2015 18:56
czy wie ktoś, gdzie mogę obejrzeć najnowsze house of cards? chętnie z polskimi napisami  😉
3 raz oglądałam dziś Rodzinkowy odcinek "Pogrzeb" za każdym razem płaczę ze śmiechu  😂
Marzena, czasem seriale powracają 🙂 jak je inna stacja uratuje. Ale Hart of Dixie chyba nie ma co liczyć na taki cud.

ententa, do 5 odcinka  z napisami jest na kinomanie, potem niestety tylko lektor. Może się lada chwila pojawią wersje z napisami.
Kocham Mike'a z Garniturów  😍
Grrrrr..... Grey's Anatomy mnie dziś zmierziło... no jak tak można trzymać w niepewności.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 marca 2015 20:59
yegua, a dla mnie za dużo dramy.
a ja się wreszcie ogarnęłam do obejrzenia "Teorii Wielkiego Podrywu"... obejrzałam na razie 3 sezony i teraz czekam aż mi sezony 4-7 przyjdą z allegro  👀 wiem, wiem, zacofanie serialowe  😁 ale strasznie mnie wciągnęło

edit: literówka 😉
A ogląda ktoś Marco Polo?
branka Ja też go uwielbiam ale wolę Harveya 😍
Strzyga : yegua Dokładnie! po oglądnięciu wczorajszego odcinka myślałam,że mnie trafi. Ale jeżeli D. zrobił to co podejrzewa Mer. ( nie pisze bo nie wiem czy ktoś przypadkiem nie oglądnął jeszcze poprzednich odcinków) to przestaje po tylu latach oglądać ten serial.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 marca 2015 18:58
Ooo, ciekawie sie robi 👀 to chyba bedzie koniec serialu, nie...? 🙁
CzarownicaSa mówisz o Grey'sach? Ponoć mają być jeszcze 2 sezony
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 marca 2015 09:38
Oooo aż dwa? No proszę! A mi się wydawało, że już tak się sprawy toczą, że to ku końcowi idzie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się