U kogo WIOSNA na całego?

AAaa nareszcie słońce , z przyjemnością patrzę na topniejący śnieg a raczej w tej chwili jego brak , właśnie słyszę jak za oknem ptaki sobie ćwierkają , aż się chce żyć !  😅 😅
W Pozku słońca niet
ale zimy i śniegu tyż niet
ciepło +6 st.
ptoki preludia robią
dziecior budzi się o 5-tej

WIESNA Panie, WIESNA!
U nas (w zach. części opolszczyzny) słonecznie - 15 stopni, rano troszkę popadało, suchutko, śniegu praktycznie ni ma 😀 niedługo w jakiś terenik chyba sobię skocze 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
03 marca 2009 13:58
Lubelskie, Biała Podlaska melduje 8 stopni za oknem i piękną przyjemną pogodę  😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 marca 2009 15:37
Warszawa: nieciekawy, pochmurny dzień z lekką mżawką ok. zera chyba zimno i nieprzyjemnie. Oznak wiosny brak. W Lasku na Kole jeszcze w niedzielę śnieg leżał.
A u mnie (Wrocław) w ogórdu juz przebiśniegi  💃
(Piotrków tryb.)
deszcz mgła i ogolnie jakos nie fajnie
ale wczoraj była świetna pogoda 🙂
Szczecin-pochmurno, ale wiosennie, ptaszki cwierkaja, slonce od czasu do czasu pojawi sie na horyzoncie. mam niesamowita chec do zycia i do nauki, juz nie moge doczekac sie konca roku i matur 🏇 😅
Bielsk Podlaski - konie chodzą jeszcze po śniegu, w nocy spada jeszcze kilka ładnych kresek pod zero. Wdzień jest w miarę, ale na plusie marne 2, 3 st.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
03 marca 2009 17:33
Wałcz - tulipany wyłażą z ziemi razem z przebiśniegami  😲 Krokusy chyba mi zeżarło  🙁
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
03 marca 2009 17:39
W Lublinie pięknie  😜 Dużo słońca było już od 7 rano!  😍
Wczoraj była taka piękna pogoda  🙇  😜 (Lidzbark Warm.) aż poczułam wiosne, w mieście bylo zero śniegu.. a dzisiaj?  😤 od rana pochmurno, pada na zmiane śnieg z deszczem, chlapa i w ogóle  🤔  🤔wirek:
opolanka   psychologiem przez przeszkody
03 marca 2009 18:02
u nas może  nie na calego ale ptaki tak pięknie śpiewaja!! Sama nie mogę uwierzyć, że brakowalo mi tego przez zimę...

Sniegu juz prawie nie ma, na dworze dośc cieplo.
na plusie cały czas, wczoraj padał deszcz, ale to nic 😉 ważne, że mrozu nie ma. śnieg tylko w najgłębszych częściach lasu, czyli ogólnie juz go nie widać 😀 😀 😀 i dobrze
Whisper_777   .: Born To Be Wild :.
04 marca 2009 09:08
U nas pączki się pokazały na drzewach... czuć już wiosnę! :-)
my_karen   Connemara SeaHorse
04 marca 2009 18:48
U mnie dziś było 16st  😜 przepięknie, słonecznie, drzewa w pączkach, niestety w większości poobgryzane przez potworka, który tak dziś cieszył sie z pięknej pogody: 
😅
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
04 marca 2009 19:36
Wrocław- jest już pełno krokusów 💘 i zero śniegu.
W Wawie dziś z 10 stopni było z samego rana, słońce świeci, na niebie ani jednej chmurki 😀 haaaa 🙂
warszawa 11 stopni 😀
kpik   kpik bo kpi?
05 marca 2009 11:23
buahaha  😂 w mojej części wawy 5stopni i pełne zachmurzenie
U mnie 13 stopni, słońce... Wiosna na całego...
opolanka   psychologiem przez przeszkody
05 marca 2009 11:58
u mnie słoneczko, ok 8stopni lalala wiosnaaa 😉  😅 😅
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
05 marca 2009 12:06
Monachium... wrrr... 5 st. w plusie, lezy snieg jeszcze, pochmurno i ... leje deszcz do tego! 👿
slojma   I was born with a silver spoon!
05 marca 2009 13:36
Biała Podlaska dzisiaj 3 stopnie na plusie, trochę wietrznie, śnieg jeszcze gdzieniegdzie leży, chłodno
Na środkowym pomorzu wiosna na całego (przynajmniej dziś)  😅
w Poznaniu +12 i krokusy na Kaponierze 😉 i choć szaro za oknem, to powoli zaczyna pachnąć wiosną 🙂
rano +15 stopni! no super!
Teraz niestety wiatr, deszcz i zimno... no ale w końcu marzec, a w marcu jak w garncu 😉
Hmmmm Rabka= nadal dużo śniegu, raz topnieje zamieniając się w ,,ciape" , a potem zamarza tworząc lodowisko :/
Ogólnie nieciekawie. Zazdroszczę tym co śniegu już nie mają  😉
Na pewno nie u nas - okolice Białegostoku... mamy piękną sniezycę!
sznurka nie załamuj mnie , u nas dziś deszcz ale wole to niż śnieg  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się