Czytelnia

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 listopada 2014 20:37
I on serio taki makabryczny?
Właśnie skończyłam "Neverwhere" i jakoś mnie nie powaliło. Chyba jestem za stara na fantasy 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 listopada 2014 10:36
I on serio taki makabryczny?


No ja osobiście nie nazwałabym tej książki makabryczną 😉 Chociaż z 4 lata jej nie czytałam 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 listopada 2014 10:38
A sprobuje 😉 zobaczymy. Bede ja czytac na przemian z "Achaja" 😁
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
02 listopada 2014 10:40
W empiku promocja 😀

GNIEW-z 45 na 30zł  😍 kupiłam świetna książka lekkie pióro i mega wciągająca
a przy zakupie za min 50zł rabat -15 więc wpadła też nurowska sprawa niny s
kujka   new better life mode: on
02 listopada 2014 13:12
JARA, ehh wiem wiem, ale opisywanie przy tej okazji jak sie rozbija kobiecie butelke wlozona w krocze... no po prostu nie dla mnie ta ksiazka.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 listopada 2014 11:57
Już kiedyś o to pytałam, ale może ktoś teraz będzie znał odpowiedź.

Czytałam dawno temu książkę o tym jak dziewczyna wychowuje się bez ojca, kiedy jest dorosła poznaje go, zakochuje się i zaczynają ze sobą sypiać. Kojarzy ktoś może tytuł?
[quote author=CzarownicaSa link=topic=50.msg2213893#msg2213893 date=1414874244]
I on serio taki makabryczny?


No ja osobiście nie nazwałabym tej książki makabryczną 😉 Chociaż z 4 lata jej nie czytałam 😉
[/quote]
Ja mam chyba nieco spaczoną psychikę (albo zahartowaną na Piekarze) i też nic makabrycznego w niej nie widziałam.
Od paru tygodni mam tak, że wchodzę do biblioteki i wybieram książki po tytule xD Trafiłam dwie mega - 'Ciemność płonie' Ćwieka i 'Rzecz o zbłąkanej duszy' Sadowa 💃
.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 listopada 2014 19:38
DeJotka eee, Piekara nie jest taki straszny 😉 zahartowanym to mozna byc po ksiazkach Cathy Glass czy innych z tej serii. Mi sie "Zniszczone Dziecinstwo" po nocach snic bedzie...
Lars Kepler - Piaskun

przeczytałam jednym tchem w jeden dzień!
JARA, ehh wiem wiem, ale opisywanie przy tej okazji jak sie rozbija kobiecie butelke wlozona w krocze... no po prostu nie dla mnie ta ksiazka.

te scene to ja kojarze tylko z Hłasko....  🙄
DeJotka eee, Piekara nie jest taki straszny 😉 zahartowanym to mozna byc po ksiazkach Cathy Glass czy innych z tej serii. Mi sie "Zniszczone Dziecinstwo" po nocach snic bedzie...

Kusisz 😀
Chyba coś ze mną nie tak...
mery, jeszcze "Kolumbowie rocznik 20" 🙁
kujka   new better life mode: on
06 listopada 2014 07:42
mery, tak? No to moze cos myle, klocic sie nie bede.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 listopada 2014 08:41
DeJotka ja lubię książki z tej serii, ale jednak ta mnie przerosła, tak jak "Płacz niemymi łzami". Ja to czytałam i wyłam, kilka razy rzucałam w kąt ale w końcu wracałam, bo liczyłam na dobre zakończenie. "Zniszczone dzieciństwo" kończy się względnie dobrze... ta druga książka niestety nie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 listopada 2014 22:37
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 listopada 2014 14:46
ja czytałam
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 listopada 2014 17:22
siedzę z Księgami Jakubowymi. o jaaa
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 listopada 2014 20:53
W piątek kupiłam "Factotum" Bukowskiego. A dziś "Kobiety".
Zabierzcie mi kartę!
Bukowski już zajął mi całą półkę od kiedy odkryłam te nowe wydania. Ale on jest na liście autorów, którzy mają pełne prawo do mojej karty. A lista krótka nie jest, bo zwyczajnie lubię mieć książki, a nie pożyczać, bo z niektórymi ciężko się rozstać. I notuję na marginesach. Więc Jara nie jesteś sama 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 listopada 2014 21:46
Najlepsze jest to, że stoję w tym Empku, 3 minuty do zamknięcia i trzymam w rękach "Kobiety", "Szmirę" i "Najpiękniejsza dziewczyna w mieście".

I myślę: którą wezmę? Może dwie? Może wszystkie? Chce mieć je jak pokemony! Chce mieć je wszystkie! I w końcu powiedziałam sama do siebie "spokojnie, weź jedną, tak żeby czytać to chronologicznie". Tak musiałam sama do siebie przemówić.. 😁
kujka   new better life mode: on
09 listopada 2014 23:40
Atamanka, nienawidze pozyczac! Komus i od kogos. Piona!
Czytałam "Balsam dla duszy miłośnika kotów". Myślę, że o koniach z tej serii też może być fajna.🙂
Jak ktoś lubi fantasy to bardzo polecam Obsydian i Onyx  🙂 wciągnełam jednym tchem
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
10 listopada 2014 19:36
Ja właśnie skończyłam
Ani słowa prawdy Piekary - fajne, dosyć lekkie i przyjemne, bardzo ładnie stworzony świat. To pierwsza książka Piekry, którą przeczytałam i zdecydowanie mam ochotę na więcej. Krzyczy do mnie seria o inkwizytorze!
Wypychacz zwierząt Grzędowicza - uwielbiam Grzędowicza, opowiadania i lepsze i gorsze, ale czytało mi się świetnie. Szczególnie tytułowe opowiadanie  😜
Dostałam na urodziny "Kwiaty na poddaszu" i te 3 kolejne części, nie pamiętam nazw kolejnych książek.
A miałam się uczyć!  😤 Miałam się uczyć i nie zbliżać się do żadnych książek przez kolejnych kilka miesięcy.
Czytam i czytam, przy każdej okazji i wszędzie.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 listopada 2014 13:23
[quote author=JARA link=topic=50.msg2214094#msg2214094 date=1414924567]
[quote author=CzarownicaSa link=topic=50.msg2213893#msg2213893 date=1414874244]
I on serio taki makabryczny?


No ja osobiście nie nazwałabym tej książki makabryczną 😉 Chociaż z 4 lata jej nie czytałam 😉
[/quote]
Ja mam chyba nieco spaczoną psychikę (albo zahartowaną na Piekarze) i też nic makabrycznego w niej nie widziałam.
Od paru tygodni mam tak, że wchodzę do biblioteki i wybieram książki po tytule xD Trafiłam dwie mega - 'Ciemność płonie' Ćwieka i 'Rzecz o zbłąkanej duszy' Sadowa 💃
[/quote]

"Ciemność płonie" moim zdaniem jest świetna!  😉

Dostałam w prezencie, już chyba jakiś rok temu, książkę Rowling "trafny wybór", z resztą bardzo zachwalaną. Męczę się i męczę i nie jestem w stanie jej przeczytać, seria o Harrym Potterze podobała mi sie (choć czytałam ją jako nastolatka więc może miałam inny gust) natomiast ta książka jest nudna jak flaki z olejem. Bardzo nie lubię nie czytać książek do końca..
smarcik, miałam podobne odczucia. Musiałam niestety "trafny wybór" odłożyć. Teraz czytam "Wołanie kukułki" - dużo lepsze.
Ooo właśnie, miałam pytanie o "Trafny wybór".
Czytałam ją z rok temu, nie pamiętam a się zastanawiam - ten co umarł, miał kochankę? Czy pomieszałam książki?
Mnie się strasznie przykro czytało tą książkę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się