Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

O, matko i córko! Właśnie weszłam na re-voltę a tu takie rewelacje!!

Dziewczyny i chłopaku jesteście wielcy    👍
Spadł mi kamień z serca  :kwiatek:

Zatkało mnie na widok tego konia ze zdjęcia. To znaczy, że ona wrzucała jakieś nieaktualne zdjęcia koni na bloga, bo nie było widać takiego stanu.

Takie przekleństwa cisną mi się pod palcami, że masakra!

Dobrze, że zwierzęta są już bezpieczne.
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
08 kwietnia 2019 15:26
Ela, desire, niesobia, Dance Girl SZACUN ❗ Ode mnie wielki SZACUN.

Przede wszystkim za to, że zadziałaliście, za to, że doprowadziliście sprawę do końca. Ale i za to, że trzymaliście karty przy orderach, gdy trzeba było przytrzymać dla dobra sprawy. Choć pewnie ręka świerzbiła nad klawiaturą, zwłaszcza przy postach w styku "te konie nie mają się tam wcale tak źle".
Dziękuję Wam Dobrzy Ludzie.


Cieszę się, że te bidy w końcu wyjechały z tego obozu śmierci na 11 hektarach. A zdjęcie tej kobyły jest straszne. Choć właśnie takiego stanu można było się spodziewać, nawet opierając się tylko na informacjach zawartych w tym wątku i zweryfikowanych informacjach z bloga.

busch   Mad god's blessing.
08 kwietnia 2019 15:27
Super wieści, czapki z głów dziewczyny za tę akcję... Zdjęcie szokujące  😲

Dawajcie znać czy trzeba zrzutkę, chociaż tak pomogę jako internetowy podglądacz  :kwiatek:
Ja jestem ciekawa stanu psa...
Szacunek dla Was za interwencję!!!!!
Ircia   Olsztyn Różnowo
08 kwietnia 2019 15:38
Dziewczyny i chłopaki wielki szacun  💃
A ta już jest na fejsbuku i drze mor... 🤔wirek:
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
08 kwietnia 2019 15:41
[quote author=kurczak_wtw link=topic=80308.msg2859083#msg2859083 date=1554734053]
Ja jestem ciekawa stanu psa...
Szacunek dla Was za interwencję!!!!!
[/quote]

Pies podobno w miarę...
Miała kury, wiec miał na co polować...
Na gigant też chodził.
Wystraszona tylko bardzo ale juz zaopiekowana 🙂
Ela, desire, niesobia, Dance Girl
DZIĘKUJĘ
Kastorkowa   Szałas na hałas
08 kwietnia 2019 15:53
Na FB więcej zdjęć się pojawia. Masakra. Wielkie gratulacje i podziękowania dla wszystkich co w końcu doprowadzili do odbioru zwierząt.
efeemeryda   no fate but what we make.
08 kwietnia 2019 15:59
można prosić link do FB ? bo trochę niezorientowana jestem  :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 kwietnia 2019 16:00
Śledzę po cichu, ale radość jest ogromna.  😅
Trzymam kciuki za dalsze postępowanie w sprawie tej psychopatki.
Oby konie, psy i reszta folwarku spokojnie doszły do siebie.
🏇 Wielki dzień! Radość serc!  😅 🙇 Dziękujemy za waszą wytrwałość. A zwierzaki to dopiero będą wdzięczne!  👍
No dorwałam się do kompa, bo przez tel nie lubię pisać, śledzę od rana sytuację, wielki szacunek i brawa dla desire, Eli, Arwilli i niesobi, Dance Girl
i innych zaangażowanych w tą akcję, jesteście niesamowici. Nareszcie zwierzęta zostały odebrane, jak widać są w kiepskim stanie. Bałam się że zanim zostaną odebrane, to ..będzie już dla nich za późno, teraz jestem spokojna. Fajnie by byłoby ktoś adoptował tą sunię, bo schronisko, to nie jest fajna sprawa, suni przydał by się dobry dom.
Łolaboga okradziono Indiankę naturalistyczną  😁 Już bloguś zaczyna żyć  🤣
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
08 kwietnia 2019 16:40
Przykucnęła w rowie bo nie przyzwyczajona do ruchu i zadyszka męczy a błękitna karoca kursuje tylko w jednym kierunku...
Więc skorzystała z chwili przestoju i wystukuje znowu swoje banialuki.

Hahaha, i znowu mamy zorganizowaną grupę przestępczą  😁 To znaczy że do domu jeszcze nie dotarła?
Teraz już całkiem będzie mogła całą dobę leżeć i pisać boga 😉 az zgnije.
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
08 kwietnia 2019 16:54
To teraz żeby nie znalazła na szybko jakiś bid do przygarnięcia.. kolekcjonerka cierpienia 🙁

Mam nadzieję, że odebrane zwierzęta uda się jakoś wyprowadzić na prostą. Jakby była zrzutka to z chęcią pomogę!
Zdjęcie jest masakryczne...Zwracam honor! Na filmach z października na yt te konie wyglądały zupełnie inaczej. Chyba rzeczywiście posługuje się jakimiś starymi materiałami, przez zimę nie było ani jednego zdjęcia konia...
Szacun za interwencję i trzymam kciuki żeby te zwierzęta udało się postawić na nogi.
Gdzie mogę zobaczyć te zdjęcia i filmy?
Na Facebooku na profilu fundacji Molosy Adopcje jest krótki wpis i sporo zdjęć koni. Wyglądają strasznie 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 kwietnia 2019 19:26
wygląda to strasznie, jak można doprowadzić swoje ukochane zwierzęta do takiego stanu, to się nie mieści w głowie 😲 jesteście cudowni, że udało się Wam tego dokonać! 👍
Wejdzie na fejsa Eli " fundacja molosy adopcje" są DOKŁADNE zdjęcia koni. ( Widzę że jara wkleiła powyżej)

Powiem tylko tak O KURWA !!!!!!! Ja pierd*"" tego to chyba nikt się nie spodziewał !!!!!!!
Jestem w szoku. Jak ten babsztyl ma czelność się w ogóle odzywać???
Widziałam zdjęcia na "Molosy Adopcje".
Ja p****....
Masakra... Przyznam, ze ja myślałam, ze ona blefuje z ta dusza konika w swojej krwi... ze tak podpuszcza. Ze chce dopiec tym z rewolty takim gadaniem. A ona tak na serio...Szok!!!!
Super robota, mam nadzieje, ze zwierzęta dadzą radę i trafia na szczęśliwy dom. Dla wszystkich zaangażowanych w działania szacun!
JARA, dziękuję :kwiatek: Po prostu brak mi słów, to jakiś koszmar.
Właśnie przed chwilą pojawiły mi się na FB... Brak słów... Takiego stanu się nie spodziewałam...
Pozostaje mi przeprosić i odszczekać to, co napisałam jakiś czas temu - konie zdecydowanie cierpiały, mieliście rację.
Moon   #kulistyzajebisty
08 kwietnia 2019 19:41
Ja nie wiem jaką ludzką szują trzeba być żeby doprowadzić własne zwierzęta do takiego stanu. Mowę mi odjęło, serio.
Tym większy ukłon w stronę tych, którym się chciało walczyć - czapki z głów! Dajcie koniecznie potem linka do zbiórki na rzecz tych bid...  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 kwietnia 2019 19:41
Redlarska ty patusko. Jesteś chorym zwyrolem, ścierwem jakie nosi ta ziemia. Te wszystkie obelgi jakie wystosowałaś na swoim pato-blogu, do każdej jednej osoby, przeczytaj je jeszcze raz, winny być skierowane tylko do ciebie. Za te poćwiartowane zwłoki konia nie mam dla ciebie ani grama litości. Mam nadzieję, że surowo zapłacisz za wszystkie krzywdy i cierpienia jakie zesłałaś na grzbiety każdego jednego zwierzaka jakiego uśmierciłaś. Za swoje istnienie nie zasługujesz nawet na psychiatryk, powinni cię zesłać do gitmo i zrobić takie piekło, jakie ty zrobiłaś każdemu zwierzakowi za jakiego ponosiłaś odpowiedzialność.
Nie zasługujesz nawet na to żeby splunąć ci w twarz, patrzenie na ciebie w kajdankach to czysta przyjemność.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się