Czy wy tez macie takie zdanie o naszej miłośniczce koni z myśsliny ?

Chyba każdy zainteresowany słyszał juz o tym co dzieje sie u Kasi z Myśliny.. Przenoszę wątek na re-volte i licze poparcie. Myślę, że to co sie tam dzieje nie powinno zostać znieważone.
wątek zamknięty
Tak, slyszalam i w pelni popieram.

Ale kto to jest Kasia z Myśliny i dlaczego ktos zniewaza to co sie u niej dzieje? 😉
wątek zamknięty
o co chodzi?
wątek zamknięty
antykaska,
wątek zamknięty
Co sie dzieje ostatnio z tymi ludzmi, jakis sabotaz....? Na ferie za wczesnie..jakis szok po powrocie do szkoly...?

🤔wirek:
wątek zamknięty
no tak, najlepiej zlekceważyć. Przypominam ze nasza koleżanka Kasia jest juz wcześniej dobrze znana z problemami i zaniedbaniem Florydy. Historia lubi się powtarzać i mimo braku środków sprowadza kolejne konie, z czym wyraźnie sobie niestety nie radzi. Kolejna sprawa tyczy się długów i koni wziętych na raty,oczywiście niespłaconych.
wątek zamknięty
Tak, slyszalam i w pelni popieram.

Ale kto to jest Kasia z Myśliny i dlaczego ktos zniewaza to co sie u niej dzieje? 😉


fotoblogowa mordkamiluch4 czy jak jej tam  😉
wątek zamknięty
O co chodzi i co się dzieje? To wejdźcie na słynny fbl Kasi (mordkamiluch4) to się przekonacie. Sprowadza sobie na głowę co 5 minut nowe konie (na raty, których nie płaci), przez swoją nieodpowiedzialność doprowadza klacz do poważnego uszkodzenia oka i płacze bo nie ma 2 tys żeby dać za operacje. Szkoda, że 3 razy tyle kosztuje jedzenie dla koni na zimę. Więc niech mi ktoś na chłopski rozum wytłumaczy jak ona ma zamiar je wykarmić? Jak już w zimie 2011/2012 mając 5 koni jednego prawie zagłodziła bo konie dostawały same siano, które sianem nazwać nie można bo są to odpady. Owsa i słomy nigdy tam nie było. Tym bardziej, że na głowę bierze sobie konie, które trzeba leczyć. Więc się pytam za co?
Dobrze, że ktoś potrafił jej wprost wygarnąć póki konie jeszcze z głodu nie padają. Nie chce wiedzieć, co będzie się tam działo po zimie..
wątek zamknięty
Ja myślę, że może napisz do niej i zapytaj wprost, bo kolejny wątek z setką pomówień nie jest tutaj chyba potrzebny?
Skąd wiesz, że kupuje konie i za nie nie płaci? Dlaczego więc sprzedający ich poprostu nie odbierze, skoro nie zapłacone?
Doprowadziła klacz do urazu oka? Co zrobiła? Wbiła jej śrubokręt w oko? Czy klacz przypadkiem doznała kontuzji?
nie ma 2 tyś na operację może dlatego, że wydała na jedzenie na zimę? co? a może koń operacji nie wymaga?

pokaż nam może zdjęcia zagłodzonych koni, pokaż fotki oka i udowodnij, że nie jest leczone,
pokaż wyciąg z konta i umowy sprzedaży skoro twierdzisz, że nie płaci...

wiesz, że na wypisywanie bzdur po necie jest paragraf?
jak nie Ty, to Twoi rodzice mogą zapłacić jeśli piszesz nie prawdę?
wątek zamknięty
normiss: Nie mam po co do niej pisać i bawić się w jej dziecinadę bo zostanę powyzywana od wszystkiego i jeszcze więcej. To nie są pomówienia tylko cała prawda! 
Moim zdaniem nieodpowiedzialnością jest wypuszczanie koni na ogrodzenia z krzakami i drzewami, które nie mają usuniętych gałęzi tak żeby konie sobie nic nie zrobiły, tym bardziej, że jest ich tam 8!
Dziewczyno jakie jedzenie jak ona nic nie ma! A pieniądze wysyłają jej koleżaneczki, których na oczy nie widziała i za to spłaca swoje długi.
Koń operacji nie wymaga? Szkoda, że jest już po tej operacji.
Zapraszam do zapoznania się z akcją ratowania konia Florydy i do znalezienia zdjęć. A reszta u niej i tak nie wygląda jak powinna.

W takim razie też powinnaś wiedzieć, że na pisanie bzdur jest paragraf bo sama bzdury wypisujesz.

Sorki, moi rodzice już za mnie nie odpowiadają, z dzieckiem nie masz do czynienia.
wątek zamknięty
Dobra, ale o co chodzi?

A tak poza tym, to ktoś ostatnio wpadł na pomysł, żeby w takich sprawach jak oskarżanie kogoś o coś był obowiązek podpisywania się imieniem i nazwiskiem.
Inaczej spadać i nam tu forum nie zaśmiecać.
wątek zamknięty
O co chodzi? O pokazanie światu całej prawdy i o ostrzeżeniu innych żeby jej koni nie sprzedawali. Niestety u niej nie jest tak kolorowo jak to wymyśla na blogu.
A także o to żeby miała w końcu nagonkę za to co robi z tymi końmi (w kwiatkach była już milion razy).

A podpisywać imieniem i nazwiskiem się nie będę bo nie mam zamiaru widnieć na pierwszych stronach bloga Kasi.
wątek zamknięty
koniczkowaaa, łatwo jest kogoś oskarżyć, więc skoro wiesz jak tam  jest to podaj konkretne dowody. Może niech twoja znajoma udowodni, że nie dostała pieniędzy za konia, tak samo inni pokrzywdzeni. Przecież każdy może się tu zalogować i napisać, że  koniczkowaaa maltretuje konie za stodołą. Tylko co z tego jak nie ma dowodów.
Tak samo nie widze problemu w puszczaniu koni na wybieg, na którym rosną drzewa i krzaki. Mój koń wychodzi na łąkę połączoną z lasem. O dziwo jeszcze żyje. Nawet ma się dobrze 🏇 Co innego jakby na wybiegu były jakieś maszyny rolnicze, czy narzędzia.
wątek zamknięty
Imię, nazwisko i o co chodzi.
Inaczej spadajcie na drzewo, albo na forum galopuje.pl
wątek zamknięty
normiss: Nie mam po co do niej pisać i bawić się w jej dziecinadę bo zostanę powyzywana od wszystkiego i jeszcze więcej. To nie są pomówienia tylko cała prawda!

Więc jeśli prawda to udowodnij, a nie tylko piszesz i nie dziw się, że bierzemy to za bzdury!

Skąd wiem bo moja znajoma jej konia sprzedała i teraz prosi się o kasę, zresztą nie pierwsza osoba, której Kasia zamydliła oczy żeby wziąć konia na raty.

Więc niech konia odbierze. Nie wiem jaka była umowa, ale w takim razie niech dzwoni na policję i idzie do sądu, bo póki wyroku nie ma to nagłaśnianie na forum są pomówieniami...

Moim zdaniem nieodpowiedzialnością jest wypuszczanie koni na ogrodzenia z krzakami i drzewami, które nie mają usuniętych gałęzi tak żeby konie sobie nic nie zrobiły, tym bardziej, że jest ich tam 8!
Dziewczyno jakie jedzenie jak ona nic nie ma! A pieniądze wysyłają jej koleżaneczki, których na oczy nie widziała i za to spłaca swoje długi.
Koń operacji nie wymaga? Szkoda, że jest już po tej operacji.


A moim zdaniem konie lubią buszować po drzewach i krzakach. Owszem, jest pewne ryzyko kontuzji, ale to nie znaczy, że mają stać na pustyni! A i na prostej drodze koń może się potknąć i nogę złamać, z resztą nie tylko koń  🙄

Czyli jednak operacja była? Jednak miała na nią pieniądze i o konia dba?
A czy pieniądze z własnej kieszeni czy od znajomych albo z jakiejś zbiórki - jaki to ma znaczenie?
Czy osoby proszące o pomoc w ratowaniu konia/ operacji/ wykupie też źle robia? Bo nie mają własnej kasy? A fundacje?

Zapraszam do zapoznania się z akcją ratowania konia Florydy i do znalezienia zdjęć. A reszta u niej i tak nie wygląda jak powinna.

Zdjęcia widzę z fbl.
O akcji Florydy nie słyszałam, moze podasz linka?

W takim razie też powinnaś wiedzieć, że na pisanie bzdur jest paragraf bo sama bzdury wypisujesz.



Ja bzdur nie piszę, pytam tylko o fakty.
Nie znam Kasi, ale to co piszecie wydaje mi się "grą małolatów"



A podpisywać imieniem i nazwiskiem się nie będę bo nie mam zamiaru widnieć na pierwszych stronach bloga Kasi.


Pewnie, najlepiej chować się za śmiesznym nickiem i udawać odważną, bo nikt nie wie kim jesteś.
Ale uprzedzam - jak Kasi będzie chciało bawić się w sądy to Twój nick idzie łatwo rozszyfrować jak prokurator się tym zajmie  😉
wątek zamknięty
Nieśmiało dodam , że różnica między nią , a innymi stajniami tego typu polega na tym , że ona pokazuje się na zdjęciach , a inni nie . Jeśli walczyć z tą stajnią , to trzeba by walczyć z dziesiątkami podobnych stajni w Polsce . Nie wiem , czy jest to do zrobienia przez internetową nagonkę , anonimową w dodatku . Trzeba informować odpowiednie służby (TOZy , fundacje) , zwł. w okrasie zimowym !
I zgadzam się z Julie , jak oskarżać to z imienia i nazwiska i z dowodami . Inaczej będzie to zwykłe krzykactwo .
wątek zamknięty
Pytanie do stałych użytkowników re-volty i moderacji:
Co sądzicie o wprowadzeniu niepisanego obowiązku przedstawiania się imieniem i nazwiskiem, oraz przedstawiania dowodów oskarżenia w takich przypadkach - gdy rejestruje się ktoś w celu założenia tego typu wątku, czyli zjawia się z kosmosu  ❓
wątek zamknięty
Julie, niezmiennie popieram
wątek zamknięty

A tak poza tym, to ktoś ostatnio wpadł na pomysł, żeby w takich sprawach jak oskarżanie kogoś o coś był obowiązek podpisywania się imieniem i nazwiskiem.



właśnie  :kwiatek:


http://www.photoblog.pl/mordkamiluch4/135076822

Śmiechu warte, osoba, która zagłodziła konia pisze, że jej kolejny koń nabiera ciałka. A na żywo koń wygląda jak szkielet obciągnięty skórą, szkoda, że zdjęcie jest tak przekłamane i nie widać jak koń jest pozapadany.


Zdjęcie przekłamane? Haha, dobra jest w PSie  🤔wirek:

edit.


Imię, nazwisko i o co chodzi.
Inaczej spadajcie na drzewo, albo na forum galopuje.pl


:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:


Co sądzicie o wprowadzeniu niepisanego obowiązku przedstawiania się imieniem i nazwiskiem, oraz przedstawiania dowodów oskarżenia w takich przypadkach - gdy rejestruje się ktoś w celu założenia tego typu wątku, czyli zjawia się z kosmosu  ❓


zdecydowanie TAK, choć nigdy nie mamy gwarancji, że dane te są prawdziwe  🙄
wątek zamknięty
Poradzimy sobie ze sprawdzeniem, mamy wtyki wszędzie  😀iabeł:

Ps. normiss A Ty to kto? Ja pytałam o zdanie STAŁYCH użytkowników.
wątek zamknięty
fakt, ja nikt stały, więc moje zdanie się nie musi liczyć  😉
wątek zamknięty
Julie, słuszna idea.

antykaska, porównaj znaczenia zlekceważyć i znieważyć, a potem może docenisz ukryty (?) sens mojej grafiki 😎
wątek zamknięty
W ogole nie rozumiem sensu tego watku. Co my niby mamy zrobic? Siedziec przed komputerami i marnowac czas na pisanie postow, ze "Kasia jest glupia", czy cos w tym stylu? 🤔 Jezeli autorke watku tak bardzo bulwersuja dzialania tej osoby, niech dzwoni do TOZu, strazy zwierzat, albo niech napisze do "Uwagi". Takie krakanie w internecie to totalna strata czasu i energii. Zreszta, kojarzy mi sie to z takim narzekaniem babc z kolka rozancowego :/
Ja tez moge zalozyc watek "Co myslicie o glupiej Jozi z Wolki Malej?" no i co to da? Tak jak mowilam - bez sensu.
wątek zamknięty
Żenujący popis gówniarstwa! Wątek do kasacji...
wątek zamknięty
Pytanie do stałych użytkowników re-volty i moderacji:
Co sądzicie o wprowadzeniu niepisanego obowiązku przedstawiania się imieniem i nazwiskiem, oraz przedstawiania dowodów oskarżenia w takich przypadkach - gdy rejestruje się ktoś w celu założenia tego typu wątku, czyli zjawia się z kosmosu  ❓

Nie chwaląc się-jam to proponowała już z trzy razy.
Ale Julie jest przy nadziei i nie wolno jej denerwować -zatem- posłuchajmy jej!
I też się zastanawiam skąd znów desant głupków?
Deratyzacja na ich forach czy co?
wątek zamknięty
Tania, Bo Ty masz zawsze najlepsze pomysły!  😀

Myślę, że pojawiające się ostatnio dość często afery z oskarżeniami, które potem okazują się być nieprawdziwe, wymagają wdrożenia takiej zasady.
Ale żeby nie było, antykaska, koniczkowaaa,: Takie sprawy jak nieuczciwi sprzedawcy czy nabywcy koni, albo złe traktowanie koni NALEŻY NAGŁAŚNIAĆ. Jesteśmy za. Ale po prostu nie znamy was i nie mamy powodu, żeby wam wierzyć.
Wystarczy udowodnić, że mówicie prawdę.
Jeśli ktoś jest uczciwy, to nie ma niczego do ukrycia, także swoich danych. Jeśli się kogoś o coś oskarża, to wypadałoby chociaż dokładnie opisać o co chodzi, albo podać linki do konkretów, a nie "poszukajcie sobie". Mamy lepsze rzeczy do roboty.
A to co piszecie nie brzmi zbyt poważnie.
Raczej coś na zasadzie "a ona jest gupia!"  😁
wątek zamknięty
Aż przejrzałam tego fotobloga i... nic. Jest sobie nastka jak wiele innych, ma konia/konie, cośtam wie, a czegoś jej brakuje. No, jak mam się czepiać, to na łopatkach siodła i pała nadmierną miłością do gum 🤣.
A wątek jest nie w tonie chęci pomocy koniom czy dokonania sprawiedliwości, ale osobistych żali i pretensji z opcjonalną domieszką niepotrzebnego unoszenia się i zawiści. Jak ktoś ma potrzebę sobie ulżyć to lepiej w prywatnej rozmowie, zamiast obrzucać ludzi mięsem w sieci, bo internet wszystko przyjmie. Tak jest zwyczajnie... niesmacznie 🤔
wątek zamknięty
nic z tego nie rozumiem. Dziewczyna nie ma pieniedzy na operacje oka które było operowane? To była operacja czy nie. A dlaczego konie które nic nie robia nie moga byc na samym sianie? Muszą dostawac owies??? No kurcze toz prawie wszystkich chłopów należałoby "zlinczowac" bo wiekszosc z nich w okresie zimowo- wiosennym gdy konie nie pracuja ,ziarenek im nie daja.
Poza tym jak mamy pomóc? Ja nic nie wiem i nic nie rozumiem. Zdjecia przeklamane? No to pokaż inne , pokaż jak wyglądaja te konie? Gdzie jest ta stajnia?
Kurcze jakis bełkot i tyle. Tez jestem za tym aby osoby proszące o jakakolwiek pomoc , jesli nie są znane na forum, aby podpisywaly sie pod swoimi postami imeiniem i nazwiskiem.
wątek zamknięty
eeee tam, prywate porachunki.....nie warto sobie głowy zawracać.
wątek zamknięty
Jeżeli ktoś zakłada sobie konto dziś ok. 10, na dodatek z nazwa - nickiem ANTY KAŚKA co już jest swoistym kuriozum i stara sie kogoś oczerniać bez podania szczegółów - jest dla mnie ńiewiarygodny, śmieszny i żałosny....
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.