Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

Dzionka jak spojrzałam pierwszy raz, byłam przekonana, że to zdjęcie!  🙂 śliczny prezent 🙂
wątek zamknięty
Dzionka, czadowy obrazek dostałaś 😜
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
25 grudnia 2010 12:14
Dzionka, ale pieknie!! Swietny prezent! Az pokaze mojemu chlopu, on niby tez artystycznie uzdolniony...
wątek zamknięty
Zupka   bo jesteś TY :)
25 grudnia 2010 12:19
Dzionka musze przyznać ze niezwykle orginalny i fantastyczny prezent az sie rozmazyłam 🙂

a ja wczoraj o 24 nawiedziłam swoja kobyłe ehhh oprócz "dawaj jabłka i marchewki - przeciez prezenty są najważniejsze" nic nie usłyszłam 🙂 jutro dostane fotki z tego nocnego wypadu wiec pewnie cos wstawimy 🙂

pozdrawiamy swiatecznie całe KR 🙂
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny, na pewno przekażę autorowi wasze słowa 🙂
wątek zamknięty
Dzionka - ale masz uzdolnionego chlopa 🙂 piekny prezent 🙂
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
25 grudnia 2010 13:30
Piękne te wasze kartki 😀

Trochę po czasie, ale przecież mamy jeszcze Święta, więc również chciałabym złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!


Raven

Będę robiła wszystko, żeby w końcu się udało 😉
Nie puszczaj kciuków 😎

Dzionka
Rewelacyjny prezent! 😀
wątek zamknięty
Dzionka piękny obrazek, pogratuluj autorowi.  😉
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
26 grudnia 2010 10:32
Dzionka, prezent super, postaral sie.

Cross ostatnio chyba cos re-volte poczytywal i cos o rozkuwaniu na zime, czy jak, sobie wyczytal. Postanowil wdrozyc akcje w zycie - jako ze rowniutko 2 tygodnie temu zostal pieknie przekuty (wkladeczki antysniegowe,szmery,bajery- pancia poszla z torbami....), musial sprytnie przemyslec termin 'akcji',zeby mu kowal planow nie pokrzyzowal. I tak nucac sobie radosnie 'last chrismas' przybywam w wigilie do stajni, ide po gada na padok,przyprowadzam,patrze...patrze...patrze i cos mi nie pasuje. Kon bosy! Kopytka nienaruszone, no profesjonalnie rozkuty po prostu. Szukam na padoku-nic,w boksie-nic, ide na hale- bo tam sobie popoludniami jak juz jest ciemno lazikuja troche nasze ogony. I sa! stoja sobie obie podkowy rowniutko obok siebie!
I nie moge dociec, jak mi kon z butow wyskoczyl!??
Z racji tego, ze to wigilia byla,teraz swieta itp, to chodzi bosy. Wzielam w wigilie go na chwile sprawdzic- nie maca, nie kuleje, tylko na betonie chodzi ciut asekuracyjnie. I tak sobie mysle- moze go do wiosny zostawic bosego? I dopiero na sezon (jesli w ogole dane nam bedzie takowy rozpoczac) otwarty okuc? Co myslicie?
wątek zamknięty
Hihi, toż to Skwarek Quanty się chyba też tak ładniutko rozkuł ostatnio? Może one mają coś wspólnego??
Szafirowa - jak da radę to go zostaw - moim zdaniem to mu tylko na dobre wyjdzie...

A ja przesyłam pozdrowienia od świątecznego Dylka - miałam wsiadać, ale mąż się kazał nad nim ulitować i puściliśmy go na wielki nie używany padok - przyznam, że takich szaleństw w wykonaniu mojego konia jeszcze chyba nigdy nie widziałam...Aż szkoda, że aparatu nie było i zdjęcie komórkowej jakości... I to już było jak już zmniejszył prędkość z nadnadnadświetlnej do zaledwie nadświetlnej...

wątek zamknięty
ooo Dylanek ! on ma taką fajną główkę ! ale macie tam śniegu 🙂 musimy Was odwiedzić niedługo !  Przygotujcie coś  😁
a mój wręcz przeciwnie jak go puściłam to jak stanął tak stał i spoglądał na słoneczko 😉 no ale połaził pod siodłem, może musiał sobie chłopak przemyśleć 🙂
wątek zamknięty
Hehe, przyjeżdżajcie 🙂. Zrobimy sobie pogawędki przy kawce i cieście 🙂
wątek zamknięty
mówię Pawłowi a ten ok to dzisiaj  jedziemy🙂  😁
na pewno wkrótce przybędziemy 🙂
edit: nie dziś 🙂
wątek zamknięty
Wiesz co, D. się pewnie ucieszy, ale nas już tam nie ma 🤣
wątek zamknięty
Hihi, toż to Skwarek Quanty się chyba też tak ładniutko rozkuł ostatnio? Może one mają coś wspólnego??


Może kowala? 😉
wątek zamknięty
:wysmiewacz22: oplułam monitor...
Hihi, ale to tak na serio wcale nie jest śmieszne. Jak ja się cieszę, że od ponad pół roku mój koń bosy  💃
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 grudnia 2010 14:17
Mój koń był tylko w zeszłym roku kuty na zimę z wkładkami, bo jeździł na nim kto inny. W tą zimę i wszystkie poprzednie śmigaliśmy na boso i nic się nie działo 🙂
wątek zamknięty
szafirowa, ty się ciesz, że kopyt tam nie zostawił! 😀

epk, musiała być niezła radocha!
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 grudnia 2010 16:28
Dzionka, o, a ciekawe, na jakim ładnym zdjęciu się W wzorował 😎 Ładnie.

A ja po raz pierwszy od nie-wiem-kiedy zaciągnęłam do stajni tatę i mam nawet foty z jazdy.
Proszę o wyrozumiałość, koń wraca do pracy po 8 miesiącach opadania z mięśni, a i teraz nie chodzi jakoś intensywnie, więc wygląda średnio. I tak wybrałam ładne ujęcia. Ale radocha jest, tuczeniem się zajmujemy - będzie lepiej.

K: Dzień dobry, koniu!
T: Błeeeee



i z szaro-burej hali





wątek zamknięty
Maleństwo ale niedźwiedzia wyhodowałaś 😜
Dzionka uroczy prezent 🙂 Takie własnoręcznie zrobione są najfajniejsze 🙂
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 grudnia 2010 16:54
Lib, mój tata ma teorię, ze to po prostu dlatego, że laski lecą na owłosioną klatę 😵

W sumie dobrze, ze ma to futro, nie widać aż tak gnatów 😉
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
26 grudnia 2010 16:59
Maleństwo, no bez przesady, wygląda dobrze 🙂
Dzionka, ekstra prezent!

Ostatnio ktoś się skarżył, że nas małó na forum (Siwek  😁 ) to pojawiam się też w tym wątku.

Jak dobrze jest siedzieć we własnym dobrze dopasowanym siodle wreszcie! No i powoli wrcamy na wędzidełko  😅
wątek zamknięty
nooo  :kwiatek:
wątek zamknięty
arivle, fajnie konisko wygląda 🙂
wątek zamknięty
arivle, O, nieźle 🙂 Co dopasowane siodło, to dopasowane siodło! 🙂

maleństwo, E tam, nie przesadzaj 🙂 Fajnie widzieć Łosia pod siodłem🙂

epk, Ale radość 🙂 Fakt, szkoda, że aparatu nie wzięłaś, byłyby bardzo dynamiczne fotki!

szafirowa, ja bym zostawiła bosego, jeśli można go tak zostawić. 🙂

a my sobie jeździmy 🙂 Jutro się postaram o jakieś dowody na ten czyn 😁

Młody pozdrawia!


wątek zamknięty
epk widzę, że nasze plany treningowe nie wypaliły, bo ja też dzisiaj nie wsiadłam 😁 postrugałam kobyły i było -10, więc olałam sprawę i pojechałam do domu.
Zresztą koń miał dobry humor, co zdarzyło się pierwszy raz w ciągu ostatniego tygodnia, więc wolałam nie być tą, co go jej zepsuje(zaczynam dochodzić do wniosku że im większa zima, tym ten koń weselszy...).

szafirowa zostaw bosego, odpoczynek od podków jest zawsze wskazany.


Ech ciekawe kiedy mi się uda zawlec jakiegoś fotografa do siebie żeby mi zdjęcia zrobił  🙄
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
26 grudnia 2010 19:53
szafirowa, a potrzebne mu to kucie? Jak nie potrzebne to po co...

Sankaritarina, ale smiesznie jest umaszczony ten Twoj kon, na pierwszy rzut oka wyglada jak ogolony do paskow wedzidlowych 🙂 A jaka macie urocza ceratke na drzwiach boksu! 😉

epk wez pokazuj wiecej i czesciej tego swojego konia, skapisz tylko i skapisz, a to taki ladny zwierzak...

pochwale sie i tu... ze dzis Duszek sie lonzowal na wedzidle. moze jutro sie uda jakies zdjecia porobic, to bedzie dowod, ze sie bachor nie leni  😎

a moj kon od Mikolaja dostal likita... on jest raczej z rzedu tych, co nie przepadaja ani za cukierkami (likotowego batona kiedys dostal... i wyplul) ani innymi tego typu udziwnionymi smakolykami. lizawek tez nie kocha. no wiec zjadlam troche tego likita (wisniowy... dobry!  👀 ) i dalam mu, troche niepewna, czy Gilu w ogole to ruszy. Przyszedl, powachal... odwrocil sie. Powachal znowu, pomacal chrapami... odwrocil sie. Powachal, pomacal chrapami, polizal.... odwrocil sie. Polizal... odwrocil sie. Pomyslal. Rzucil sie na likita i caly swiat poza nim przestal istniec  😂
wątek zamknięty
Kujka może Gil dojrzał do jedzenia "słodyczy" 😂 Może cuksy też będzie jadł? 👀
popraw tego orta paskudnego!
wątek zamknięty
kujka - heheh, znam to  😁 no to bedziesz miala na co kase wydawac, bo Likity baaardzo szybko znikaja 😀 moj potrafil sie w dzien-dwa uporac z jednym 😉
wątek zamknięty
Angeel, dzień-dwa ?? To słaby zawodnik. Mój świr rozprawia się z likitem w jakieś 2 godzinki.
A teraz już łobuz przez jakiś czas nowego nie dostanie, bo połamał ten cały plastik. :/
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.