Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 czerwca 2013 07:53
Czy zna ktoś program/stronę internetową gdzie będę mogła zrobić sobie kalendarz z rozpiską np żywienia.
Wydruk np miesiąca i pod każdym dniem rozpiska?
ovca, dziękuję  :kwiatek: Myślimy nad biletem na Islandię dla naszej koleżanki na osiemnaste urodziny. Taki prezent na pewno by ją bardzo ucieszył, bo marzy o tym od dawna  😀 A jak będzie bardzo drogi, to po prostu damy jej pieniądze, żeby sobie odłożyła.
JARA google kalendarz? Musisz mieć tylko konto Google, jest za darmo 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 czerwca 2013 12:12
O faktycznie jest, ale czy da się to drukować?

edit:
Drukowanie znalazłam, tylko beznadziejnie, że niedziela jes pierwszym dniem tygodnia, a nie poniedziałek.


edit2:
O naprawiłam, mam od poniedziałku.  😅

:kwiatek: dzięki dzięki dzięki
u góry jest przycisk ,, więcej" i tam jest drukuj i odśwież 😉
Tam jest bardzo dużo różnych opcji, ja nie korzystam, więc nie do końca się orientuje, ale na pewno można zmieniać wygląd, można tak połączyć z mailem, że będzie sam wyłapywał godziny i daty różnych wydarzeń, tego tam jest mnóstwo, trzeba troszkę posiedzieć 😉
edit: nie zauważyłam Twojej edycji 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 czerwca 2013 12:28
Jednak nie ogarniam tego, chyba w domu jeszcze poszperam, bo po wydrukowaniu nie pokazuje mi całej treści tego co zapisałam.
Mam pytanie :

Przeniosłam numer z Orange do play , dzisiaj dostałam telefon i kartę sim play

i co teraz ? w umowie mam wpisane , ze tel1 to moj stary i tel2 jakis playowski

chcialam miec swój dawny numer , tylko po co mi karta nowa z playa ? i co mam wlozyc do nowego telefonu ? kartę nową play czy stara orange ?  🤔
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 czerwca 2013 13:39
Skoro przeniosłaś numer to razem z uruchomieniem karty aktywujesz nową sieć. Do którego telefonu go włożysz to nie ma znaczenia. Nie możesz być w Playu korzystając z karty Orange.
Alabamka,
Dziecko do ukończenia 13 roku życia w ogóle nie posiada zdolności do czynności prawnych, nabywa ją dopiero gdy przekroczy ten wiek. Stąd też osoby poniżej 13 roku życia nie mogą ponosić ani odpowiedzialności cywilnej, ani karnej.
Po przekroczeniu tej granicy wieku dziecko nabywa zdolność do czynności prawnych w ograniczonym zakresie. Oznacza to, że osoby w wieku od 13 do 18 lat mogą samodzielnie podejmować tylko niektóre ściśle określone czynności, pozostałe zaś mogą dokonywać tylko za zgodę swych przedstawicieli ustawowych, którymi są najczęściej rodzice.

Ponadto 16-latek może mieć dowód osobisty, wstąpić w związek małżeński, podjąć pracę jako małoletni.

Spóźnione wielkie dzięki  :kwiatek:
[quote author=szalonakobyła link=topic=20.msg1804477#msg1804477 date=1371467363]
Gdzie można obejrzeć stare edycje "tańca z gwiazdami" chodzi mi o 6 i 7 🙂
edit: albo chociaż pojedyncze występy 🙂
[/quote]
nikt nic?
Lov   all my life is changin' every day.
25 czerwca 2013 15:53
Naciau, wkładasz kartę z play, i tam masz nowy-stary numer 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 czerwca 2013 16:01
Naciau, na nowej karcie Playa powinnaś mieć swój stary numer (z Orange)
dzięki laski  :kwiatek:
Wie ktoś może co pomoże na nieświeży oddech?
Myje zęby trzy, a czasem 4 razy dziennie, za każdym razem płucze płynem do jamy ustnej.
A i tak po 1h mam nieświeży oddech..  😡
Gum miętowych używam, ale staje się to upierdliwe...
Gillian   four letter word
26 czerwca 2013 14:23
przejdź się do dentysty 😉 a potem do gastrologa 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
26 czerwca 2013 14:23
lazuryt00, wizyta u dentysty? Nieświeży oddech może być spowodowany poprzez zepsute zęby. Albo złą dietę...
Ktoś coś wie o środkach masowej zagłady dla komarów 🙂? Chodzi mi o jakieś opryskanie powierzchni ok. 50m2 tak, żeby ludzie mogli tam spokojnie siedzieć ok. 10 godzin.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 czerwca 2013 15:50
My w ogródku czymś pryskamy, na trochę działa ale trzeba spryskać z 2-3 razy w tym dniu w którym chcemy sobie bezkomarowo posiedzieć 😁 Zapytam mamy co to za specyfik. Działają też takie znicze przeciwkomarowe (wyglądają jak cmentarne) i spiralki, takie zielone, chyba raid 😉
Misskiedis, właśnie znalazłam taki artykuł:

http://metromsn.gazeta.pl/Lifestyle/56,127257,13955485,Opryski_przeciw_komarom,,2.html

I też piszą, że 2-3 razy trzeba spryskać. Na pewno się wyposażymy też w te spiralki i znicze, ale boję się, że przy obecnej pogodzie może to nie wystarczyć :/ Ostatnio byłam na grillu pod Warszawą i o 20 całą imprezę musieliśmy zwinąć do domu, bo mimo offa/autana nie dało się wysiedzieć przez komary na zewnątrz.
Dzionka, niewiele pewnie pomoge moja wypowiedzia, ale jakas moja klientka kiedys mi mowila ze pryska caly ogrod jakims amerykanskim cudem (ekipa przyjezdza) i ani jednego komara u niej w orgodzie nie napotkasz. Tylko nie wiem czy takim czyms moglabys spryskac obcy teren, bo skoro to takie skuteczne, to moze zabija cos oprocz komarow...?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 czerwca 2013 16:05
Rany, na zdjęciu to profesjonalista, my pryskamy takim spryskiwaczem dużym do kwiatów i nie zakładamy takich masek 😁 Zapytam czego mama używa, wiem że rozrabia to z wodą i pryska po"ścianach" ogródka, trawy nie pryska bo na trawę wychodzi pies który lubi ją sobie skubnąć/ wytarzać się  niej a to by raczej zdrowe dla niego nie było 😉
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
26 czerwca 2013 16:09
Dzionka u nas w stajni został rozpylony specjalny środek na owady  😉 i naprawdę działa ! wcześniej była plaga - istny koszmar.. jak chcesz mogę dać Tobie namiar.
sienka, właściciele obiektu zgodzili się na opryskanie, więc chyba spoko. Znalazłam taki środek:
http://www.phubeata.pl/opryski-na-komary-srodki-na-komary/226-oprysk-na-komary-kleszcze-komarop-1-l.html

Podobno jest skuteczny - ktoś coś wie? Byśmy rano wpadli i to spryskali, do 17 może by już wszystko leżało wybite 😉

Misskiedis, dowiedz się pliz co i jak, skoro skuteczne :kwiatek:

zduśka, namiar na ekipę? Bardzo proszę!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 czerwca 2013 17:58
Dzionka, moja mama mówi że to był jakiś koncentrat firmy BROS 👀
ChingisChan   Always a step ahead! :)
26 czerwca 2013 19:49
Czy spokojnie mogę wpakować mój rower do zwykłego busa miejskiego? Czy muszę płacić za niego dodatkowo?
Co się stało z groszkami i czipsami wasabi?? Unia Europejska zakazała? Nie ma ich w żadnym sklepie! Pomocy! 🙂
Chingis rowerów najwcześniej nie można wsadzać na autobusów. Jedynie wózki.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
26 czerwca 2013 20:11
Rano miałam "zdarzenie drogowe". Generalnie myślałam, że nic mi się nie stało, nic nie bolało, ale im dalej od zdarzenia tym coraz więcej rzeczy mnie boli. Gdzie mogę jechać do lekarza aby zobaczyć co i jak i ewentualnie uzyskać odpowiednie dokumenty do dostarczenia do policji?
ChingisChan   Always a step ahead! :)
26 czerwca 2013 20:12
Sonkowa to zależy od miasta?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 czerwca 2013 20:14
martva, tak, w ciągu doby od wypadku na pogotowie, muszą Cię przyjąć.
gajowa, też ja uwielbiam i tęsknię =(
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się