Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 stycznia 2016 18:53
Sonkowa, yerba ma różne odmiany. Poczytaj. jedne są takie na rozluźnienie do ciumkania wieczorem, inne pobudzają mocno. można sobie dokupić guaranę i dodawać do materka. ja osobiście uwielbiam mieszankę mate IQ. w wersji niskobudżetowej piję rosamonte elaborada
taką o:
Mi znajomy mówił, że biała herbata daje świetne efekty 🙂 Lepsze niż kawa, no i podobno jest zdrowsza.
W tym sklepie widziałam. Bedzie okej?
http://www.czasnaherbate.net/mate-p-468.html
Jesli tak to jutro podejdę i kupie. 🙂
Sonkowa, techno amfa amfa techno 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 stycznia 2016 19:06
Sonkowa, nie jest napisane jaka to odmiana :< popatrz sobie na zestawy na allegro, tam dostałam duży zestaw próbek, tykwę, bombilę i coś jeszcze w spoko cenie.
biała herbata jest przepyszna i orzeźwia, ale o jakiś super pobudzający efekt bym jej nie posądzała
budyń myślałam o tym ale podobno moge sie nic nie nauczyć.  😁
Sonkowa, jeżeli o naukę chodzi to mi pomagał PLUSSSZ ACTIVE. A co do jęczmienia to wydaję mi się, że jak tak rano wstaję to jestem bardziej rzeźka (chociaż specjalnie z tym problemów nie miałam) 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 stycznia 2016 20:22
Ja właśnie choruję na posiadanie własnej tykwy i jest we Wrocławiu sklep, który na Allegro sprzedaje i ma spory wybór yerb 😉
Chyba właśnie sobie złoże zamówienie 🙂
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=25529829
Luna_s20 Już się odzywam na pw 🙂

Dziękuję za rady!  :kwiatek:
Na mnie biała działa tak, że mnie telepać potrafi. Większość Yerb spoko. Także może zależy od organizmu 😉
Jezeli chodzi o yerbe, tykwe czy bombille to meldowac sie kto chetny, moge wyslac z samego zrodla  😁
ma ktoś z Was pocztę na onecie? Mogłbyście sprawdzić czy Wam dziala? Od rana nie mogę się zalogować na kompie niezależnie od przegladarki, na tel normalnie działa. Nie wiem czemu, zobaczycie czy u Was też tak jest?
hanexxx, u mnie normalnie działa.
Dostałam zegarek, ale muszę skrócić bransoletę, kto to zrobi jubiler czy zegarmistrz? Zegarmistrz to wiem, ale czy jubiler też?
Dziękuje wam bardzo.  :kwiatek:
Kupie sobie na razie tą z herbaciarni bo mam blisko. Dorzucę do niej guarane a jesli nie pomoże to zamówię tą oryginalną. 🙂


Cricetidae jubiler tez skraca. 🙂
Gillian   four letter word
18 stycznia 2016 06:57
Sonkowa, od siebie i z doświadczenia z podobnymi lotami - kup sobie dobry magnez. Jak odstawię to po pierwsze usypiam na stojąco, nie ogarniam świata. Polecam MagneB6 ale jest dość drogawy no i trzeba zażywać ciągle, żeby odczuć efekt. Doraźnie zielona kawa, przynajmniej na mnie - działa piorunująco.
Kastorkowa   Szałas na hałas
18 stycznia 2016 10:45
Mam  ten sam problem. Wstaje codziennie o 5 ale to nie problem, budzę się tak automatycznie bez budzika, chodzę spać koło 21-22. Kłopotów z zasypianiem odkąd śpię praktycznie na płasko nie mam bo wcześniej bywało kiepsko w tym temacie. Szkołe mam za Krakowem więc godzina w jedną godzina w drugą i jak rano nie to po lekcjach w autobusie mam zjazd i nawet jak nie chce to oczy same się zamykają. Wieczne zawroty głowy ale nie mocne. Krew badana pod konoec czerwca jak poerwszy raz zemdlałam w autobusie właśnie po zakończeniu roku. Wyniki były okej, tylko potasu było trochę za dużo. Wyszła jeszcze tylko lekka arytmia. Jakieś porady? Bo chodzić jak zombie całymi dniami jest ciężko a z nauką już całkiem ciężko. Faktycznie yerba pomaga?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 stycznia 2016 14:14
Jezeli chodzi o yerbe, tykwe czy bombille to meldowac sie kto chetny, moge wyslac z samego zrodla  😁


Jaki koszy by byl?!
Zalezy jaka yerbe, bombille i tykwe bys chciala. Tu jest ich cale multum  😜
Nie mam pojecia ile kosztuje wysylka do Polski.
Musze sie spiac i opisac jak wyglada tutejszy rynek yerbowo matowy, jest niebotycznie abstrakcyjny i mnie urzekl do reszty  😁
Da się jakoś sprawdzić ile jest punktów ksero w Warszawie? Dostałam dzisiaj takie pytanie na rozmowie kwalifikacyjnej i do tej pory męczy mnie ile ich jest :kwiatek:
Buyaka a gdzie jesteś?  Argentyna???
Argentyna lub Chile to może bym złożyła zamówienie...
fin mogę z ciekawości zapytać na jakie stanowisko takie pytanie? 😀
I co odpowiedziałaś?

To brzmi raczej jak próba sprawdzenia jak poradzisz sobie z odpowiedzią na pytanie, bo sama odpowiedź (ilość punktów ksero) ich nie interesuje.
Czy się zaczerwienisz i powiesz, że nie wiesz i będzie ci głupio.
Czy powiesz "sto milionów" z kamienną miną i przekonasz ich do tego swoją pewnością siebie.
Czy zaczniesz szukać rozwiązania żeby policzyć zbliżona ilość punktów ksero "Hm.. u mnie na dzielnicy jest ich 20, doliczyć uniwersytety, biblioteki... razy ilość dzielnic w Warszawie... i podasz jakąś realną ilość... 😉
Ciekawe to! 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 stycznia 2016 17:50
buyaka, ogarniaj temat!
kajpo, na staż w dziale CRM, wsparcie sprzedaży 😉 Powiedziałam, że własnie ze względu na uniwersytety, gdzie jest duże zagęszczenie, na rozmiary miasta i to, że w innych dzielnicach też są punkty, tylko rzadziej rozmieszczone itp itd, to obstawiam że około 2 000.
Jam w Argentynie  😍
Ogarne, ogarne, najpierw tylko musze zrzucic skore z twarzy, bo raz jedyny zapomnialam posmarowac sie kremem z filtrem i mi wstyd do ludzi wyjsc  😵  😂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 stycznia 2016 19:28
fin a ta firma zajmuje się konkretnie obsługą punktów xero? Bo to pytanie brzmi jak tradycyjne "ile piłeczek tenisowych mieści się w autobusie" a nie jak rzeczywista chęć uzyskania informacji  😉
Kto jest teraz modem?
Głównie ikarina, czasem wawrek się objawi i quanta też czasem zrobi porządek. katiji dawno nie widziałam w sumie...
Mam zagwozdke, dwie zubrowki o tej samej zawartosci alkoholu, pozostawione na identyczna ilosc czasu w zamrazarce a jedna z nich zamarzla(i to ta o wiekszym prestizu, ze zdblem zubrowki) podczas gsy ta o innym smaku zrobila sie eleganco gesta. Dlaczego tak?
Czy mogę wcinać len mielony z jogurtem bez wcześniejszego zalania go wrzątkiem?  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się