wasze ulubione seriale

Oprócz tego telewizja płaci za licencje na dany serial. Strony nie płacą, a nawet zarabiają na reklamach, kontach premium czy innych pierdołach.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 maja 2015 19:42
Jest niedziela, a jeszcze nie ma napisów Greys'ów... chyba serio obrazili się na ten serial 🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 maja 2015 19:44
Napisali, że powinny być poniedziałek/wtorek.
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
11 maja 2015 14:25
Jakby co to znalazłam już fajną zamienną stronkę z serialami- http://seansik.tv/ 😀 Polecam! 😀
Przydatny link Racjonalna  :kwiatek:
Gillian   four letter word
12 maja 2015 08:12
Racjonalna, nic nie obejrzałam, za to ściągnął mi się jakiś badziew do-search, którego nie umiem wywalić a także dwie gry. No nie wiem.
A nie możecie ściągnąć odcinków z torrenta, a napisy z napiprojekt? Bo regularnie jest lament, że jakaś strona nie działa, albo ściąga syf na kompa i olaboga, co robić.
ja ściagam przez torrenty a napisy mi się same ściągają przez odtwarzacz BSplayer. Tylko niektórzy się boją, bo to piractwo czy coś  😁
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
12 maja 2015 19:28
Czy ktoś z oglądających Bates Motel oglądnął już ostatni odcinek 3 sezonu? Myślicie, że to już zakończenie serialu? Sama nie mogę się zdecydować, tzn. tak to wygląda, odpowiednie wątki albo delikatnie zamknięte, albo sugestywnie otwarte, ale desperacka nadzieja nie pozwala mi tak myśleć 🙁

SPOILER ALERT
BTW czy tylko ja jak głupia foka biłam brawo do ekranu, jak Dylan i Emma się pocałowali? 😜
Kurcze no mam nadzieję że nie koniec bo takie zakończenie ni w pięć ni w dziesięć.

Skończyl się Bates, skończyło się archiwum-x, detektyw dopiero w czerwcu, a sesja za pasem, co można jeszcze obejrzeć?  🤣
Ja z nudów zaczęłam oglądać Tudorów, całkiem spoko. Tylko szczucie cycem wszędzie, nawet gorzej niż w grze o tron.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 maja 2015 11:39
Obejrzałam właśnie Grey'sów. O jaaaaaa 😍 Odcinek miażdży! 😍 Kocham April 😍
SPOILER!!
Potwornie mnie zawsze denerwowała, nie czaiłam jej kompletnie, jej systemu wartości, sposobu myślenia, zachowań, zazwyczaj w scenach z nią moja mina była taka 🤔
Ale teraz! Zmieniła się kompletnie! Zrobili z niej niesamowitą postać. Zdecydowanie na plus! 😀
I wreszcie, wreszcie Amelia wygarnęła Meredith... czekałam na ten moment. Bo jak dla mnie Mer zachowała się cholernie niedobrze, nie informując nikogo- a zwłaszcza Amelii.


Będzie jeszcze jeden odcinek? 👀 Czy to koniec sezonu?
Gillian   four letter word
13 maja 2015 12:00
A ja konsekwentnie nie oglądam. Zbojkotowałam 🙂


Ja też nie. Za to trafiłam w tv przypadkiem na odcinek z katastrofą samolotową - i tak sobie pomyślałam... co za absurd w kontekście wszystkich greysowych katastrof 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 maja 2015 16:10
Fanki Greysów - no to jak myślicie, z kim będzie nowe ciasteczko-stażysta?  😀iabeł:
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 maja 2015 16:25
Nie oglądam Greysów, ale... poka, poka ciasteczko! Popatrzeć zawsze można  😎
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 maja 2015 16:26
Nie wiem co to za aktor  😡 Ale jak 2 odcinki po śmierci głównego aktora nagle pojawia się przystojny, szarmancki lekarz wyróżniający się na tle tłumu to na pewno będzie ciąg dalszy  😁
Wcale nie jest fajny. 😀 Ale ja mam spaczone spojrzenie po Arrow. 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 maja 2015 17:19
Stawiam na Edwards
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
13 maja 2015 18:23
[quote author=budyń link=topic=205.msg2356125#msg2356125 date=1431458562]
Ja z nudów zaczęłam oglądać Tudorów, całkiem spoko. Tylko szczucie cycem wszędzie, nawet gorzej niż w grze o tron.
[/quote]

piąteczka 😀 skończyłam ostatnio Borgiów i zaczęłam Tudorów, wkręciłam się w historyczne klimaty 😜

a gdyby nie Wy to nie wiedziałabym że jest ciąg dalszy Greysów, myślałam że na ostatnim odcinku się skończy. Chociaż i tak chyba sezon dobiega końca, co? Każdy sezon miał dwadzieścia parę odcinków.

A kto wie czego premiera (nowego sezonu) będzie 12 czerwca? 😎
Hannibala!

edit. nie zgadłam, Hannibal jest czwartego. 😁
a detektyw dopiero 21 🙁 i bez McConaugheya  😕 😕
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
13 maja 2015 21:16
Orange is the new black 😀

Drabcio jak to bez McConaugheya?? 🙁
Jak  tooo ja sie nastawilam na Detektywa ale tak to nie oglądam :/

Właśnie,  ja Hannibala nie widziałam. Dobry pomyśl na wieczór, akurat nocuje sama w  lesie, troche trzeba sobie ciśnienie podnieść  😁
Hannibal jest mega, ogladam teraz 2gi raz 2ga serie na Pulsie i ciagle jest cudowny  👍

Mniej poza fabula i gra aktorska powala plastyka tego serialu - kolorystyka, zdjecia, kaligrafowane przepisy Hannibala, motywy wrtystyczne w zbrodniach, wystroje wnetrz... no szal.
Strucelka branka True Detective jest serialem antologią - czyli w każdym sezonie mamy nową (nie połączoną z poprzednią) historię. Co za tym idzie całą nową obsadę. W drugim sezonie pojawią się Colin Farrell, Vince Vaughn oraz Rachel McAdams. Sądzę dostaniemy równie dobrą jakość jak poprzednim razem😉 A po ostatnim odcinku zacznie się typowanie kto zagra w III sezonie  😂

faith u mnie Hannibal jest nr 1 wyczekiwanych premier serialowych  💃
W pierwsze odcinki mają być trochę w stylu Bonda ;D a w pierwszym pierwszym ma być ukazana historia dr. Bedeli i Lectera  😍
Ja generalnie nie ogladam seriali... Hannibala pozarlam  😀iabeł: A Mads awansowal na mojego absolutnie ulubionego aktora, jest wyborny 🙂😉)))
Koleżanki tak mówiły podobno zamiast niego ma byc Farrell  😵
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 maja 2015 07:25
Na Hannibala nie mogę się doczekać. Chociaż dla mnie Lecterem na zawsze zostanie Hopkins  😁
zapowiedzieli kolejny odcinek GA więc to raczej jeszcze nie koniec sezonu.
A ja czekam z niecierpliwością na nowy serial, zapowiada się ciekawie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się