Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Bo kobiety, które doceniają swoją urodę powinny występować saute - bez makijażu, z włosami na nogach i odziane w liście...  😂
Pursat   Абсолют чистой крови
15 marca 2015 17:06
tulipan, hehehe właśnie mniej więcej takiej odpowiedzi się spodziewałam. 🤣
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
15 marca 2015 22:41
[quote author=Becia23 link=topic=785.msg2314747#msg2314747 date=1426425869]
Ze ona jest cudowna i mi przykro, kiedu cudowne dziewczyny nie doceniaja swojej naturalnej urody.

A skąd wiesz, że nie doceniają? 😉
[/quote]
Ponieważ, zdaje się, główną funkcją makijażu jest upiększanie, i kobiety używają go w celu poprawy swojego wyglądu, bo czują taką potrzebę - a taka potrzeba, na logikę, bierze się z przekonania, że ów wygląd nie jest wystarczająco dobry.
Dokładnie tak jak na obrazku Libeerte:
[img]http://re-volta.pl/galeria/img/128828[/img]

Dzisiaj wkurzyło, w sumie też rozśmieszyło mnie, podobne zjawisko do opisywanego przez Hiacyntę:
mi się też ostatnio śmiać chciało, jak w typowym 'szczypiorkowym' wątku, w którym już-juz miał się zacząć (skądinąd w sumie słuszny) najazd na małoletnią autorkę, pojawił się głos Julie, która do tematu podeszła wyrozumiale - i nagle wszyscy dyżurni hejterzy też zaczęli być mili, ha, wręcz zaczęli sami najeżdżać na tych, którzy mieli odwagę napisać to, co pisano 100000 razy wcześniej takim samym dziewczynkom w takich samych wątkach, czyli: dziecię, spadaj do odpowiedniego wątku.
W każdym razie to było socjologicznie fajne zjawisko!

Wystarczy że jeden popularny użytkownik wyraził głos zrozumienia, i już wszystkie naczelne hejterki zamykają dzioby 🤣

I ogólna mentalność stadnych hien mnie wkurza: wpada jedna hejterka się poczepiać, reszta wietrzy sensację i lecą wszystkie się powyżywać, bo użytkownik mało znany i w dodatku pleców w postaci lubianego użytkownika nie ma. Kompletnie odbiega się od dyskusji, pociska wycieczkami osobistymi, paskudnym wyśmiewaniem, wykręca słowa i w ogóle wymyśla bajki, byleby tylko dalej powyładowywać swoją frustrację. Wszystkie się wzajemnie nakręcają i w ferworze chorej ekscytacji nie widzą, że ich zachowanie jest... no, trochę żałosne. Biorąc pod uwagę, że to tylko grzecznie (tak, dosadnie - ale grzecznie!) wyrażona osobista opinia (z dołączonymi wyjaśnieniami) kompletnie im obcej osoby na internecie.
Wszystko pod pozorem obrony lubianego użytkownika, który w dodatku sam zaznaczył, że urażony się nie czuje - no wyjątkowo kiepskie usprawiedliwienie.

I w sumie bawi mnie już bardzo, że ktoś dostaje jakiejś wielkiej urazy życiowej przez jedną ostrzejszą dyskusję na forum. Ja tam nawet jak się z użytkownikiem zetnę w jednej dyskusji, to w następnej traktuję go normalnie i z szacunkiem, nie patrząc przez pryzmat tamtej wcześniejszej. Wydawało mi się, że to normalne...

zabeczka17, nie wiem jaki masz problem, ale od czasu tej dyskusji o nieogolonych nogach latasz za mną jak głupia i gdzie się nie wypowiem, zaraz wtrącasz się - zero merytoryczności - tylko po to, żeby mi pocisnąć, a najlepiej wywołać na mnie nagonkę, byle ulać trochę złośliwości, i strasznie się tym ekscytujesz. To już chyba 3 raz. Nie znamy się w realu, jestem dla Ciebie obcym człowiekiem, nie wiesz o mnie nic. Pamiętaj, że to tylko internet, że to tylko wirtualne dyskusje. Nie wiem jaką osobą jesteś, ale Twoje zachowanie normalne nie jest 🙁
busch   Mad god's blessing.
15 marca 2015 22:54
Becia23, aha, czyli tylko jeśli nie używasz makijażu w ogóle, to doceniasz swoją naturalną urodę?
Becia23, nie martw się, nie tylko za tobą lata. ot- najwyraźniej nie ma lepszych zajęć dziewczyna.
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 marca 2015 23:03
Uważaj, za Tobą też zacznie latać, bo jesteś dla niej niemiła!
Mentalność piaskownicy "zabrałas mi lopatke, to teraz będę Ci burzyć wszystkie babki!"
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
15 marca 2015 23:12
busch - szczerze? Nie wiem. Moim zdaniem, im większe zadowolenie ze swojej naturalnej urody, tym mniej makijażu - nie mówię w ogóle, ale mało. Bo im mocniejszy makijaż, tym bardziej zmienia rysy twarzy, tak? No a mnie się wydaje, że jak ktoś się sobie podoba, to nie odczuwa potrzeby zmieniania swojego wyglądu.

katija - no, trochę mnie to dziwi w kontekście jej problemów zdrowotnych? Już raz ją pytałam, czy nie ma większych zmartwień na głowie, ale nie odpowiedziała. 👀
Facella, dokładnie tak 😁
Uważaj, za Tobą też zacznie latać, bo jesteś dla niej niemiła! 

ekhm. już dawno zaczęła...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 marca 2015 23:39
Dajcie już wszystkie spokój. Zarzuci i wam zaburzenia urojeniowe nie wiedząc co to jest. 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
15 marca 2015 23:43
Becia23, a załóżmy, że mam zajebiste, kilometrowe nogi, ale chodzę tylko w obszernych dresach - bo lubię. Czy w tym wypadku nie doceniam tego, co mi Bozia dała, bo zakrywam odnóża, zamiast chodzić w dopasowanych rurkach lub sukienkach? 😉
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
15 marca 2015 23:44
Przecież ich nie zmieniasz. Po prostu nie eksponujesz 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 marca 2015 05:25
Becia23 wzruszyla mnie twoja historia , 😎 tak se to tlumacz 😉 uwielbiam czytac  takie poronione ideologie . I wybacz ale nie zamierzam sie z nimi utozsamiac w zaden sposob, wiec mozesz sobie gdakac do woli  😎

Facella w sumie lepsze to jak nazywanie ludzi bydlem, albo miec radoche ze sie komus ,,enteligentnie,, dowalilo w rozmowie  itp itd.    😎 - ale wiesz ja pisze to tak ogolnie  😉

Jara twoja pewnosc zawsze mnie bawi 😉 chociaz tyle ,nie ?  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 marca 2015 07:10
Aha, to teraz będziemy się bawić w wyciąganie tego, co się napisało dawno temu? Kurde, to ja odpadam, nie mam z Tobą szans, bo chyba znasz moje posty lepiej ode mnie...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 marca 2015 07:51
Nie , pisze to po to abys zrozumiala za zdanie osob tego typu mam gleboko i szeroko. I na boga nie mialam na mysli,ciebie no bez jaj... 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 marca 2015 08:55
Przecież ich nie zmieniasz. Po prostu nie eksponujesz 😉


Robiąc dobrze dopasowany makijaż też niczego nie zmieniasz, tylko właśnie EKSPONUJESZ swoje atuty, podkreślasz oczy, usta czy co tam masz ładnego.
Wkurza mnie to, że re-volta momentami dryfuje w złym kierunku jako forum, coraz częściej zamiast słów: "tak, znam, to fajne i dobre forum, z dużym magazynem przydatnej wiedzy", słyszę: "tak, znam, zbiegowisko słodkich qniarek, mających więcej czapraków dla konia niż ciuchów dla siebie i silących się na profesjonalizm nie mając o nim pojęcia"... Wkurza mnie to, że teraz to... wstyd, przyznać się, że na tym forum się udzielam, bo w środowisku realnym większość osób to oceni w negatywnej formie.
I przykro mi to stwierdzić, ale ja się udzielam coraz mniej - nie dlatego, że to wstyd itd, bo ja się nie wstydzę swoich słów i skoro je piszę, biorę za nie odpowiedzialność - tylko dlatego, że nie mam już za bardzo gdzie/po co pisać, żeby to była fajna dyskusja, a nie obrzucanie się błotem, nagonki, fałszywe pochlebstwa albo coś w ten deseń. Była już kiedyś dyskusja na ten temat - więc ja nie zaczynam dyskusji, napisałam, co mnie wkurza, i znikam.

PS Brakuje mi czasów, kiedy wchodziłam tu, by pogadać z grupą świetnych ludzi, by się zwierzyć, zapytać o radę albo komuś doradzić. Dziś coraz rzadziej się zdarza, by miało to pozytywny odbiór, a i większość znanych mi bliżej osób na re-volcie milknie... :/
(...)napisałam, co mnie wkurza, i znikam.
(...)

Nie znikaj. Zgadzam się z Twoją opinią. Mam nawet wrażenie, ze RV jest jakoś celowo psute. Te wpisy off top o mleku, kroczu, kupie.
Niemiło się zrobiło.
BASZNIA   mleczna i deserowa
16 marca 2015 09:34
Tania, Ty akurat cyklicznie od lat wiescisz koniec, smucisz się i nawolujesz równie zdegustowanych do trwania na posterunku. To chyba bardziej kwestia Twojego odbioru.
A forum jak społeczeństwo, zmienia się. Też miałam okres buntu, teraz po prostu przyjmuje. Czasem mnie poniesie, ale coraz rzadziej.
Za to absolutnie nie jest wstydem przyznać się do rv. Ba, na każdym kroku to się przydaje.
Możliwe.  🙁
mam podobne odczucia jak Basznia
forum zmienia się - kiedyś mniej osób miało dzieci - więc mniej o dzieciach sie pisało - teraz "większość" ma dzieci - dlatego wątki dzieciowe się mnożą

Ja zawsze pamiętam, ze po drugiej stronie może być osoba, która może być moim dzieckiem - pomimo, że ma już 20-ścia lat
dlatego trudno mi się porównać do niektórych osób

mamy przekrój społeczeństwa - i widać, jak to społeczeństwo wygląda
Jara twoja pewnosc zawsze mnie bawi 😉 chociaz tyle ,nie ?  😁

Mnie z kolei twoja pewność siebie nie bawi a zaskakuje. Jara ma przynajmniej jakieś podstawy by ją mieć. Chociaż tyle nie? 😁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 marca 2015 09:53
Szerzej tych skrzydelek nie dalo sie rozlozyc ? Hehe 😉
Sądzę, że jest to wpływ... dorastania.

Forum jest sfeminizowane, oblegane przez kobiety. A kobiety w większości zachodzą w ciążę a często porzucają wtedy konie. Więc zaczyna się to toczyć nie wokół koni a wokół... dzieci. Taka kolej rzeczy.

Wiecie, ja cały czas uważam, że ciągłe narzekanie jak to jest źle - nie da nic. Może zamiast narzekać, warto starać się coś zrobić, żeby było inaczej? jeśli coś jest nie tak, to nie naprawi się samo.

ja mam kilka osób, których nie znam na żywo, a jestem święcie przekonana, że jeśli kiedykolwiek zwróciłyby się do mnie o pomoc - zrobiłabym wszystko, żeby im pomóc. Uważam ich za przyjaciół. I ciężko byłoby mi żyć, jakby ich nie było. Chociażby Halo darzę ogromnym uczuciem, takim nie do końca zrozumiałym. Takie ciepło wokół serca. Czy Czarownica z którą mogę przegadać codziennie wiele godzin i w jej "towarzystwie" czuję się dobrze. I dla mnie to definiuje jakość forum. Że można znaleźć kogoś, kogo się podziwia, lubi, szanuje. Kogoś "Ważnego". Póki mam tu "Ważne" osoby - nie widzę zubożenia forum jako całości.

o, wiem co mnie wkurza!
Wkurza mnie to, że nie rozumiem dlaczego tyle osób nie lubi Żabeczki, bądź się z nią tnie  🙁
.
Muchozol, sytuacja epicka  😵 😂 Ale wiesz.. że ten fotograf mógł wcale nie mieć na myśli Twojej urody? Tylko ogólnie wykonanie zdjęcia, poza, uchwycone spojrzenie, światło etc.? A co do Twojej urody, to sorry, ale przejrzałam Twoja galerię (no zmusiłaś mnie do tego) i Ty na prawdę nie widziałaś brzydkich ludzi  :kwiatek:
.

o, wiem co mnie wkurza!
Wkurza mnie to, że nie rozumiem dlaczego tyle osób nie lubi Żabeczki, bądź się z nią tnie  🙁


też kiedyś miałam spinę z Żabeczką i wojenki na forum, ale dopiero niedawno zrozumiałam, że żabeczka jest naprawdę sympatyczną i pomocną osobą. Teraz bardzo miło mi się z nią rozmawia i lubię jej cenne rady.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 marca 2015 10:39
Cierp1enie daj spokoj bo siara  😡  :kwiatek:
Isabelle na zywo wyglada to inaczej 😉 w internecie kazdy ,, mundry,, i swoje wnioski wyciaga jak chce 😉
w internecie,to głównie odchodzi albo hejting,albo słodzenie sobie do granic wyrzygu-także tu na re-volcie.

Nie można się normalnie wypowiedzieć,bo albo ktoś ci dopieprzy,albo się obrazi że nie piszesz jak jest cudownie  😁
Mamy przecież Kąciki słodzenia sobie w kółko nawzajem.
Tak naprawdę, to ciężko utrzymać tu porządek, bo nie dość, że same baby 🤣, to jeszcze dużo ludzi, a nie ma społeczności idealnych. Nie każdy musi się z innymi zgadzać i lubić, no takie życie. Trzeba zaakceptować i mieć dystans.
Mnie już nawet nie drażni ta dzieciowa plaga w wątkach, bo przestałam czytać po tych rozdartych waginach (trauma na długie miesiące :lol🙂.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się