Coś śmiesznego

Czas do szkoły!

Reszta też niezła 😀
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
30 września 2013 10:56
😀
wilczyk brat mi to pokazał. Uwielbiam to!  😍
Aaaaaaaaaa... zajebiste!!! Uwielbiam!

But if you meet a friendly horse will you comunicate by mo-o-o-o-orse?
How will you speak to that ho-o-o-o-rse?


:wysmiewacz22:
dla tych, którzy mają fb "Horse nibbles camera mans ear"
https://www.facebook.com/photo.php?v=528528203900354&set=vb.388071227942020&type=2&theater

niestety nie umiem pobrać linka do filmiku.
wilczyk Właśnie wlazłam, żeby to wstawić. Hahahaha!  😂 Kolega dodał na fejsiku z podpisem: Czego oni słuchają w tej Warszawie?! Właśnie odwiedza znajomych w tym mieście...  😂

but if you meet a friendly horse will you communicate by mo-o-o-o-orse.... Powaliło mnie na kolana. 😀
opolanka   psychologiem przez przeszkody
07 października 2013 11:39
Kaktus, ale to juz było gdzieś wczesniej... 😉

Niemniej śmieszne
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 października 2013 12:19

😀
ktoś napisał 'Mike Tyson's horse!" hahahah
Nie wiem, czy było, czy nie - ale dziś rozwaliło lekcję biologii w mojej klasie 😀

Facella   Dawna re-volto wróć!
08 października 2013 16:33
Byyyło, ale dobre jest - mnie śmieszy za każdym razem.
Znalezione na fejsie. 😀
😀


Slucham tego juz drugi tydzien dzien w dzien, co chwile. A dlaczego? Bo to bardzo popularny utwor u dzieciakow w szkole, w ktorej ucze, a ze oni moga spiewac i tanczyc na swoich przerwach, to co chwile wspolnie tancza i spiewaja 🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 października 2013 16:02
wilczyk, nopebow, Julie, sandrita, zen łączę się z Wami w zachwycie!  😍 😀
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
10 października 2013 19:07


hihihi


wilczyk, nopebow, Julie, sandrita, zen łączę się z Wami w zachwycie!   😍 😀

Obejrzyj wszystko co dostępne Ylvis-ów. 😁 "Stonehenge" i "Work it" wymiatają. W tym drugim jestem zachwycona pomysłem na zaśpiewanie w sposób zupełnie niewulgarny o czymś wulgarnym i odwrotnie - wulgarnie o czymś niewulgarnym.
Julie tak widziałam to  😁 fantastyczne! oni są bezkonkurencyjni!   😜
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 października 2013 16:35
Julie, avatar bardzo w temacie  🙇
Julie tak widziałam to  😁 fantastyczne! oni są bezkonkurencyjni!   😜
Bardzo mi się podoba w "Stonehenge" wstawka o tym, że oddał by wszystko, nawet samochód... bo akurat tak się składa, że mam starą, dobrą Hondę Civic.
"A car you can trust!"  😎
🏇
anil - było kilka postów wcześniej 🙂
http://tnij.org/2kf2
nie rozumiem, czemu sprzedawanie prosiaka w całości jest bardziej oburzające niż sprzedaż wyrębów - w końcu go nie pokroili (jeszcze), to pewnie mniej cierpiał 😵
majek   zwykle sobie żartuję
16 października 2013 00:47
nie wiem, gdzie to wstawić. Jakimś cudem wpadłam na stronę `stablemates. `
Jakże cudowne ogłoszenia tam są...

ogłoszenie:

Seeking a Kinky Lady of the Yard
Hi I'm seeking to either serve a Kinky lady of the Yard or Switch with a sub female. I adore Curvaceous big bottomed ladies and of course tight fitting Harry Hall cream coloured jodphurs happy go lucky and just seeking some gold old fashioned NSA kinky equestrian fun ps love horses and the whole equestrian scene. professional occupation makes me travel the whole if the UK so general distance usually no object
Ideal Partner
Horny, Openminded a Domme type or a Switchy Sub

oryginał: http://www.yardandgroom.com/Stablemate/United-Kingdom/Bristol/EqqusEroticus/222633

A jak kto nie zna angielskiego, to równie uroczo przetłumaczył google:
Nosz mistrz nonsensu:

Szukam Kinky Lady of the Yard
Hi Jestem stara się albo służyć Perwersyjne Bożej lub przełącznika Yard z Sub. Uwielbiam wyprofilowana duże dnem panie i oczywiście obcisłe Harry jodphurs Hall kolorowe krem Happy Go Lucky i tylko szuka trochę złota staromodny jeździeckich NSA perwersyjne zabawy ps konie miłosne i cała scena jeździeckich. profesjonalny zawód sprawia mi podróżować całość jeśli UK więc odległość obiektu ogólnego zwykle nie
idealny Partner


Cóż, od dzisiaj będę o sobie mówić: wyprofilowana dużym dnem Pani
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
17 października 2013 11:21


http://demotywatory.pl/4220419

Oglądam i nie dam rady się nie uśmiać🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
19 października 2013 15:03



2😲8
Niektóre odpowiedzi rozwalają ale nie wiem czy pytanie ludzi o wiedzę na temat świąt jest dobrym pomysłem. Jakby nie patrzeć to nie jest wiedza typowo szkolna. Chyba, że wcześniej dowiadywał się jakiego wyznania są ludzie z którymi rozmawia itp 🙂 Ogólnie bardzo lubię oglądać ten 'program' i się ekhm dowartościowywać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się