Sesja/Studia i t d ;)

No i wpadła mi 5tka z bioróżnorodności chwastów  💃 🏇
d
dziękuje 🙂 Zawsze miałam z tym problem, a jutro na bank z tego bd pytanie
Dajcie mi kopa motywacyjnego, bo zaczynam gotować i czyścić okna...
cavaletti, nie ma sensu myć okien xD  teraz tyle owadów lata itp. że zaraz ci zapaskudzą szyby :P
cavaletti - mam to samo, jutro egzamin z mikroekonomii i pokój caały już wysprzątany  😵
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 czerwca 2014 21:20
ja się bardzo chciałam uczyć, ale mam dziś urodziny, no sorry  😂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
17 czerwca 2014 07:04
błagam o kciuki od 9  😵
robakt   Liczy się jutro.
17 czerwca 2014 07:13
A ja od 10!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 czerwca 2014 07:18
Ja od 13:30!!!!!
Trzymam kciukasy !
A ja miałam się obkuć na jutrzejszy egzamin z gastronomii,( żeby poprawić sobie ciut humor po wczorajszych dwóch średnio udanych egzaminach) ale od samego rana tak boooli mnie głowaaaaa.  😕
Ja o 15 poprosze kciuki!  :kwiatek:
Wczorajszy egz to masakra  😤 jak musza obnizac prog o 25% zeby chociaz 40% roku zdalo egzamin to chyba cos jest nie tak z takim egzaminem:/ oczywiscie nie zdalam co mocno mnie wkurzylo, bo ludzie bez czytania pytan nastrzelali i zdali 🤔
Też trzymam kciuki! 😅

A ja poproszę o wsparcie o 11 i o 16 - ostatnie dwie rzeczy w tym semestrze, potem już "tylko" egzaminy :kwiatek:
galopada_   małoPolskie ;)
17 czerwca 2014 10:30
trzymam za wszystkie!  😅



Jeeez... jak mnie męczy przeglądanie ogłoszeń o wynajmie mieszkań. Spędziłam dzisiaj 3 godziny szukając 3 pokojowego, jedyne co znalazłam to jedno 4 i jedno 5 pokojowe  😵
Niestety, ale już będzie wrzesień z patofizjp. Tak poj*banego testu się nie spodziewałam, tyle podchwytliwych pytań.
galopada_ Kiepski termin niestety na szukanie, mi się udało na fajną stancję zmienić, ale szukałam już pod koniec maja. Teraz są albo daleko od UM miejsca, albo drogie.
galopada_   małoPolskie ;)
17 czerwca 2014 11:01
Właśnie znalazłam na Hirszfelda na 95%  🤣
Trzymam za Was kciuki!
Ja poproszę jutro  :kwiatek:

Dzisiaj poszło w miarę bezboleśnie, więc angielski już mam z głowy. Jeszcze jakby ten niemiecki jutro się udało zdać, to chyba ze szczęścia bym...no właśnie nie wiem, co  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 czerwca 2014 13:48
[quote author=galopada_ link=topic=518.msg2120644#msg2120644 date=1402997439]

Jeeez... jak mnie męczy przeglądanie ogłoszeń o wynajmie mieszkań. Spędziłam dzisiaj 3 godziny szukając 3 pokojowego, jedyne co znalazłam to jedno 4 i jedno 5 pokojowe  😵
[/quote]

Jakby któraś w Warszawie szukała to ja się wyprowadzam z mojego, które dzielnie mi służyło przez całe studia  😉


Smutno mi się robi - mieliśmy dzisiaj pożegnanie komendanta - rektora z mundurem, była cała elita polskiej wojskowości.. Trochę żal, że dla mnie to prawdopodobnie też jest koniec i czas żegnać się z tym wszystkim, z czym zżyłam się przez ostatnie lata. W sumie nie wiem, gdzie mnie życie poniesie i może tu wrócę, ale zakończenia są zawsze takie melancholijne  😉
W końcu mam jakieś wpisy w indeksie. Jutro i pojutrze egzamin. I mam nadzieję, że poniedziałkowa biochemia będzie ostatnia i będę mogła wrócić do domu. 😜
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 czerwca 2014 14:06
Pierwszy wrzesień w życiu.
Przetrwałam zaliczenie z teorii portfela - dostałam 4,5. Jeszcze dwie godziny, oddanie projektu i koniec ostatnich zajęć w tym semestrze 😀
Dzisiaj wieczór z Somersby na pocieszenie po egzaminie i seriale 🙂 A od jutra mikroby... Najgorzej, że to mi tak strasznie ciężko do głowy wchodzi i się miesza...
Entomologia i ochrona przyrody zaliczone! W piątek mam mieć wyniki dzisiejszej zerówki, mam nadzieje że zaliczę, 3/4 pytań się powtórzyło...
robakt   Liczy się jutro.
17 czerwca 2014 17:39
Ezgamin z matmy zdany bardzo ładnie, muszę poprawić jedną kartkówkę i będzie 4 na koniec 🙂
Teraz się zdrzemnę i w nocy siadam do chemii.
Dziękuję za kciuki 🙂
już szukacie mieszkań? Ja specjalnie zostawiłam to sobie na pierwszą połowę lipca, już żygam myślą, że koljeny raz muszę przechodzić przez szukanie, oglądanie, bleh.
mieszkania znalazłam w 10 minut około 21 wieczorem. rano oglądaliśmy z facetem jedno, wieczorem drugie, kolejnego dnia podpisaliśmy umowę 😉
minus taki, że przez wakacje trzeba płacić, ale i tak będę pracować w Poznaniu, więc w sumie wsio rybka
liczę, że w lipcu się wszyscy wyprowadzą i będzie w czym przebierać 😁
galopada_   małoPolskie ;)
17 czerwca 2014 19:03
u nas jest walka o mieszkania już od maja  🤣
Niech mnie ktoś kopnie w tyłek 🙁 Nigdy przenigdy nie miałam takiego lenia, motywacji zero, bezsensowność tych studiów mnie obija. Przydałaby się porządna reforma dla zootechniki....
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się