Koniec z jeździectwem?

Koleżanka tak oddała swoje 3 kuce do pewnej stajni koło Wrocka, stajnia wyglądała spoko i konie chodziły trochę pod dzieciakami. A jedna kn też taka była niby nie do jazdy :P Jak chcesz, to mogę podrzucić namiar na priv, może by chcieli przyjąć.
Koleżanka tak oddała swoje 3 kuce do pewnej stajni koło Wrocka, stajnia wyglądała spoko i konie chodziły trochę pod dzieciakami. A jedna kn też taka była niby nie do jazdy :P Jak chcesz, to mogę podrzucić namiar na priv, może by chcieli przyjąć.
budyń,

Jeszcze chwila, ale każdą sugestię chętnie przyjmę.
SzalonaBibi, W tym roku skończę 60 lat i przejdę na emeryturę. Ponieważ większość życia miałam działalność gospodarczą, lub byłam na kursie, to będzie ona mała. Zostało mi 5 niesprzedawalnych koni w wieku 20 - 37 lat. Na razie są zdrowe i zarabiają na siebie. Ale jeśli sprawa stanie na ostrzu noża to je będę musiała uśpić.
SzalonaBibi a nie masz w okolicy jakiś rozsądnych nastolatek zakochanych w koniach?Ja chyba jako 13?latka zajmowałam się trzema końmi starszego Pana .Gdy zachorował już poważnie na raka ,był bardzo często w szpitalu to całe tygodnie zajmowałam się nimi sama .Rano karmienie ,po szkole karmienie i wypuszczanie ,później gnój ,karmienie ,czyszczenie ,sprzątanie .Rzadko jeździłam bo jeden to źrebak ,drugi kulawa kobyła a trzeci ogier .Brakowało mi tez czasu ,uczyć się musiałam ,w domu pomagać tez ,ale cieszył mnie sam fakt ,ze mogę być przy koniach .Obecnie spotkałam koleżankę z liceum i wspomniała ,ze jej córka kocha konie ,ale nie mogą sobie pozwolić ja swojego ani na ambitniejsze jazdy bo budują dom i z kasą krucho i czy mogła by do mojego przyjechać i pomagać bo tylko chce przy koniach być .Mój już niestety zdechł dawno ,ale może nie tak trudno znaleźć taką osobę.
Zdrowie mi się poprawia. Ja po prostu nie wiem gdzie będę mieszkać a co dopiero konie. Czeka mnie życiowa rewolucja i możliwe, że przez jakiś czas będę kątem u znajomych pomieszkiwać. Chciałabym mieszkać na wsi, ale boję się tego tak totalnie sama a to mam w perspektywie. Także nie jest to szukanie kogoś tutaj, choć to też nie łatwe.
SzalonaBibi, możemy pogafać na priv ? - Jolka
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się